Stylowe obrazy do salonu w ramach

W salonie spędzamy większą ilość dnia, to tam przyjmujemy gości. Warto zadbać o aranżację pomieszczenia przeznaczonego do odpoczynku z rodziną. Wygodne meble czy estetyczne materiały wykończeniowe to nie wszystko! Pamiętaj o dodatkach, które również mają ogromny wpływ na aranżację. Jeśli szukasz ciekawych dekoracji, zajrzyj do ARTTOR. Przygotowaliśmy dla Ciebie stylowe obrazy do salonu w ramach. Mnogość dostępnych wzorów ułatwi Ci dopasowanie elementu dekoracyjnego do pomysłu na aranżację.

Liczba produktów2707

Stylowe obrazy do salonu w ramach – jaki wzór wybrać?

 

Motywy geometryczne, roślinne, abstrakcyjne – do wyboru jest wiele wzorów, które pozwolą Ci podkreślić styl zastosowany w salonie. Jeśli szukasz dekoracji do minimalistycznego pomieszczenia, wybieraj spośród abstrakcyjnych obrazów. Może być to grafika przedstawiają linie, które wydają się tworzyć przypadkowy wzór, a tak naprawdę przedstawiają postać. W nowoczesnym wnętrzu doskonale zaprezentuje się kolorowy, geometryczny wzór, a także czarno-biała grafika. Postaci, zwierzęta, panoramy miast w monochromatycznej wersji podkreślą nowoczesny styl aranżacji.

Stylowe obrazy do salonu w ramach pozwolą Ci również pokazać Twoje zainteresowania. Pokój dzienny to idealne pomieszczenie, żeby poprzez aranżację podkreślić swój charakter czy hobby. Kochasz podróże? Pokaż to, wieszając na ścianie obraz z motywem mapy, miasta lub lasu. Nie brakuje również propozycji dla sympatyków zwierząt – ptaki kojarzące się z wolnością czy okazały słoń to wzory, które warto wykorzystać na dużym obrazie, na przykład nad kanapą.

 

Dowiedz się więcej o stylowych obrazach do salonu w ramach

 

Obrazy do salonu w ramach to stylowe dodatki, które urozmaicą aranżację. Ciekawe wzory to jednak tylko jedna z wielu ich zalet. Te dekoracje ścienne wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Powstają na trwałym płótnie, a nadruki są tworzone przy pomocy ekologicznych, bezwonnych tuszy, które dają intensywne kolory. Głębokie nasycenie barw pozostanie niezmienne na długo. To zasługa warstwy ochronnej, której zadaniem jest zabezpieczenie obrazu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a przede wszystkim przed utratą koloru wskutek kontaktu z promieniami UV.

Na uwagę zasługują również solidne ramy, które są maszynowo łączone oraz szlifowane. W przypadku większych obrazów stosowane jest dodatkowe zabezpieczenie – zapobiega ono odkształceniom zewnętrznych listew.

W ARTTOR znajdziesz więcej propozycji dekoracji ściennych. Możesz zdecydować się między innymi na zegary ścienne, które wyróżniają się ciekawą tarczą. Występuje ona w wielu wzorach, więc z łatwością wkomponujesz ją w aranżację. Oferujemy również plakaty do pokoju dziecięcego. Przedstawiają zwierzęta i występują w wersji z motywem nieba. Zwróć też uwagę na plakaty do biura, dzięki którym stworzysz w pomieszczeniu przyjemne warunki do pracy.

pixel