Obrazy pionowe

Pionowe obrazy to metoda na urozmaicenie wystroju dowolnego pomieszczenia. Świetnie wyglądają w komplecie, na przykład trzy obok siebie. W ARTTOR przygotowaliśmy obrazy pionowe na ścianę w wielu wariantach wzorów oraz rozmiarów. Dzięki temu wybierzesz idealną dekorację ścienną zarówno do mikroskopijnej sypialni, jak i przestronnego salonu. Wśród naszych propozycji znajdziesz ciekawy obraz pionowy do wnętrza industrialnego, retro, nowoczesnego czy glamour.

Liczba produktów2710

Pionowe obrazy – jaki wzór wybrać?

 

Wiesz już, w jakim stylu urządzisz pomieszczenie? Jeśli tak, będzie Ci łatwo wybrać idealny obraz w pionie. Do nowoczesnej aranżacji dopasujesz dekorację ścienną z motywem geometrycznym lub abstrakcyjnym. Może być to zarówno obraz w kolorze, jak i czarno-białej wersji. Jeśli urządzasz skandynawskie wnętrze, dobrym pomysłem jest wykorzystanie krajobrazu leśnego. Będzie dobrze wyglądał w pomieszczeniu, w którym króluje drewno.

W ARTTOR nie brakuje również obrazów idealnych do retro wystroju. Szukaj wśród tych, które przedstawiają przedmioty takie jak maszyna do pisania czy stary aparat fotograficzny. Świetnie sprawdzi się też pionowy obraz w sepii. Do industrialnej aranżacji dobierz natomiast grafikę w czarno-białej wersji – może być to panorama miasta, mapa lub abstrakcja.

 

Obrazy pionowe na ścianę – w jakim pomieszczeniu wykorzystać?

 

Pionowe obrazy są odpowiednie do właściwie każdego pomieszczenia. Ważne, żeby dobrze wybrać rozmiar. Obraz nie powinien być przytłaczający, ale jednocześnie nie może być zbyt mały. Dekoracje ścienne są świetnym rozwiązaniem do przedpokoju, gdzie brakuje przestrzeni na dodatki. Obrazy pionowe nie zajmują miejsca, dlatego sprawdzą się nawet w bardzo wąskim pomieszczeniu. Możesz zawiesić trzy obok siebie – niech będą połączone tematycznie, ale mają inny wzór.

Pionowy obraz wkomponujesz w wystrój pokoju dziecka. Motyw zwierząt zdecydowanie warto wykorzystać w tym pomieszczeniu. Możesz zdecydować się na połączenie trzech obrazów – każdy niech przedstawia inne zwierzę leśne. Przy pomocy pionowych obrazów ozdobisz gabinet, na przykład kosmetyczny. Klienci zwracają uwagę na wygląd pomieszczeń, dlatego warto zadbać o wystrój.

 

Dowiedz się więcej o zaletach pionowych obrazów

 

Obrazy pionowe są różnorodne – zarówno pod względem wzoru, jak i wielkości. Dzięki temu dobierzesz produkt idealnie dopasowany do potrzeb. W ARTTOR dbamy nie tylko o wygląd dekoracji ściennych, lecz także ich jakość. Do produkcji wykorzystujemy płótno wysokiej jakości oraz ekologiczny tusz. Jest on bezwonny. Tusz gwarantuje niezwykle nasycone kolory, co sprawia, że wzór jest bardzo wyrazisty. Struktura płótna pozostaje widoczna.

Obrazy pionowe charakteryzują się ciekawym wykończeniem powierzchni – jest ono satynowo-błyszczące. Proces laminacji sprawia, że dekoracja ścienna zostaje zabezpieczona przed różnymi czynnikami. Możesz dotykać obrazu bez obaw o pozostawienie na nim śladów palców. Co ważne, laminat chroni grafikę przed utratą koloru, dlatego możesz bez obaw wybierać spośród obrazów w ciemnych barwach.

Pionowe dekoracje ścienne możesz od razu zawiesić na ścianie. Mają one zamocowaną do ramy zawieszkę, a w zestawie znajdziesz komplet montażowy, który ułatwi pracę.

 

Obrazy pionowe to nie wszystko!

 

Obrazy pionowe są tylko częścią naszej oferty, w której znajdziesz też poziome dekoracje ścienne. Sprawdzą się świetnie do salonu nad kanapę oraz do sypialni nad łóżko. W naszej ofercie dostępne są również zegary ścienne, których tarcza wygląda niczym obraz. Dzięki temu produkt pełni jednocześnie praktyczną i estetyczną funkcję. Możesz wykorzystać go w aranżacji salonu, kuchni czy przedpokoju. Ciekawą propozycją są obrazy na szkle, wśród których też znajdziesz pionowe warianty. Te dekoracje wyróżniają się odpornością na działanie promieni UV. Dzięki szlifowanej krawędzi są bezpieczne w użytkowaniu, a grube szkło o grubości 4 mm to gwarancja trwałości.

pixel