Obrazy do kuchni czarno-białe

Kuchnia ma być przede wszystkim praktyczna, jednak to nie znaczy, że musisz zrezygnować z elementów dekoracyjnych. Wybieraj spośród tych, które nie zajmują zbyt wiele miejsca. Idealnie sprawdzą się dekoracje ścienne. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie obrazy do kuchni czarno-białe. Abstrakcyjny, geometryczny, a może roślinny wzór? Do wyboru masz wiele propozycji, dzięki którym dopełnisz zarówno retro, jak i nowoczesne wnętrze. Połączenie czerni i bieli nigdy nie jest nudne - to kontrastowe zestawienie, które urozmaici wystrój!

Format
Wyczyść
Liczba produktów3154

Obrazy do kuchni czarno-białe – jakie wybrać do nowoczesnego wnętrza?

 

Czarno-białe obrazy do kuchni są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej aranżacji, w której królują stonowana kolorystyka oraz meble w geometrycznych formach. Monochromatyczna grafika świetnie zaprezentuje się na tle białej ściany w kuchni. Obraz możesz umieścić nad stołem. W nowoczesną aranżację wkomponujesz abstrakcyjną grafikę lub obraz z motywem postaci. Doskonale sprawdzą się podobizny zwierząt, na przykład słonia, ptaków lub konia. Dobrą propozycją są obrazy przedstawiające miasta, na przykład Nowy Jork. Jeśli lubisz podróżować, podkreśl to przy pomocy grafiki z motywem mapy, a jeśli Twoim hobby jest taniec, zdecyduj się na element dekoracyjny przedstawiający baletnicę.

 

Czarno-białe obrazy do kuchni – podkreśl nimi retro aranżację!

 

Czerń i biel to zestawienie kolorystyczne, które doskonale zaprezentuje się we wnętrzu urządzonym w retro stylu. Zwróć uwagę na grafiki przedstawiające vintage przedmioty. Stary samochód czy aparat fotograficzny to motywy, które podkreślą aranżację nawiązującą do przeszłości. Sprawdź też obrazy przedstawiające ulice miasta w wersji sprzed wielu lat, a także motyw roślin w monochromatycznej wersji.

Obrazy utrzymane w czarno-białej kolorystyce wkomponujesz również w industrialne wnętrze. Będą dobrze wyglądać na tle czerwonej cegły lub ściany wykończonej szarym materiałem.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze czarno-białych obrazów?

 

Obrazy czarno-białe do kuchni są dostępne w różnych rozmiarach. Możesz zdecydować się na jeden duży lub wybrać kilka mniejszych. Na pustej ścianie, przy której znajduje się stół, świetnie zaprezentuje się kompozycja z kilku czarno-białych obrazów. Mogą być powiązane tematycznie, na przykład przedstawiać różne pojazdy retro – samochody i motory. Dobrze sprawdzą się też abstrakcyjne motywy.

W ARTTOR znajdziesz czarno-białe obrazy do kuchni wyróżniające się ciekawą formą. Składają się z trzech elementów takiej samej lub innej wielkości. Jeden wzór znajduje się więc na kilku częściach, co ciekawie zaprezentuje się na dużej ścianie.

 

Poznaj zalety czarno-białych obrazów do kuchni

 

Dekoracje ścienne zachwycają zarówno wyglądem, jak i jakością wykonania. Są tworzone na płótnie wysokiej jakości, a drukowane z użyciem bezwonnych, ekologicznych tuszy. Tusze te zapewniają wyjątkowo nasycone kolory. Dzięki temu możesz bez obaw zdecydować się na czarno-biały obraz. Kontrast będzie bardzo widoczny, a dzięki temu wzór – wyrazisty.

Obrazy są pokrywane warstwą laminatu, dzięki czemu ich powierzchnia staje się satynowo-błyszcząca. Preparat ma jednak nie tylko estetyczną, lecz także praktyczną funkcję. Jego zadaniem jest zabezpieczenie obrazu przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki laminatowi możesz dotykać obrazu bez obaw, że pozostaną na nim nieestetyczne ślady po palcach. Dekoracja ścienna jest też zabezpieczona przed wyblaknięciem – dzięki temu czerń na długo zachowa swoją intensywność. Ramy są wykonywane z solidnych listew. Są docinane na wymiar i precyzyjnie szlifowane. W przypadku większych obrazów stosujemy dodatkowo poprzeczne wzmocnienia, które zapobiegają odkształceniu się zewnętrznych listew.

Nasze obrazy są od razu gotowe do zawieszenia. W zestawie znajdziesz przydatny komplet montażowy. Każdy obraz ma do ramy przymocowaną zawieszkę.

 

Czarno-białe obrazy do kuchni i nie tylko!

 

W ARTTOR przygotowaliśmy propozycje czarno-białych obrazów do różnych pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, jak i sypialni. Możesz zdecydować się na monochromatyczny obraz do gabinetu – zarówno urządzonego w domu, jak i w pracy. Zwróć też uwagę na inne dekoracje ścienne. Plakaty mają wąskie ramki – kolor możesz wybrać. Pasują do wnętrz nowoczesnych, klasycznych czy industrialnych. Sprawdź zegary ścienne – taką dekorację też możesz wykorzystać w kuchni.

pixel