Obrazy na płótnie Do łazienki

Łazienka powinna być przede wszystkim praktyczna, jednak to nie znaczy, że nie ma w niej miejsca na dekoracje. Nawet w mikroskopijnej znajdziesz miejsce na ozdoby. Wystarczy, że zdecydujesz się na obrazy na płótnie do łazienki. Będą świetnym urozmaiceniem aranżacji pomieszczenia niezależnie od jego wymiarów. Odpowiedni obraz do łazienki na płótnie pozwoli Ci stworzyć warunki, w których się zrelaksujesz. Sprawdź propozycje dostępne w ARTTOR!

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów20000

Obrazy do łazienki na płótnie – jakie wybrać?

 

Przy wyborze obrazu na płótnie do łazienki zwróć szczególną uwagę na wzór. Dobrze, żeby pasował do stylu aranżacyjnego zastosowanego w pomieszczeniu, a jednocześnie miał wzór, który będzie działał uspokajająco.

 

W łazience doskonale sprawdzi się obraz z pięknym krajobrazem. Wodospad, las, morze – takie widoki powodują, że jeszcze łatwiej zrelaksować się podczas kąpieli. Krajobraz jest szczególnie polecany, jeśli chcesz zaaranżować łazienkę, która ma przypominać spa. Zieleń i błękit widoczny w takich obrazach stworzą doskonałą kompozycję z drewnem lub płytkami go imitującymi.

 

Jeśli urządzasz nowoczesną, minimalistyczną przestrzeń i nie chcesz w niej zbyt wielu barw, rozwiązaniem jest czarno-biały obrazy na płótnie do łazienki. Może przedstawiać krajobraz w monochromatycznej wersji. W nowoczesnym wnętrzu doskonale sprawdzi się też abstrakcyjny obraz – zarówno czarno-biały, jak i kolorowy.

 

Obraz na płótnie do łazienki – gdzie zawiesić?

 

Rozwiązań jest kilka. Jednym z nich jest zawieszenie niewielkiego obrazu tuż nad wieszakami, które są przeznaczone na ręczniki i szlafroki. To dobry pomysł, jeśli wnętrze jest dość małe i szukasz sposobu na ciekawe urozmaicenie aranżacji.

 

Jeśli naprzeciwko lustra znajduje się wolna ściana, to jest najlepszym miejscem na zawieszenie obrazu. Wybrany wzór będzie się odbijał w lustrze, co da ciekawy efekt. Możesz też przymocować obraz nad długim blatem, na przykład jeśli lustro jest okrągłe i nie zajmuje całej ściany w tym miejscu.

 

Przy wyborze obrazu na płótnie do łazienki, zwróć uwagę na jego kształt. Możesz zdecydować się na prostokątny, bardzo szeroki produkt lub wybrać ciekawy obraz składający się z trzech części. Wszystko zależy od tego, jaką ścianę masz do dyspozycji.

 

Poznaj zalety obrazów na płótnie do łazienki

 

W ARTTOR znajdziesz obrazy do łazienki na płótnie, które zachwycają wysoką jakością wykonania. Powstają na wodoodpornej tkaninie, a do wydruku stosujemy w pełni bezpieczne dla zdrowia, bezwonne i ekologiczne tusze. Zapewniają one intensywność barw, dlatego obrazy prezentują się tak pięknie, a szczegóły są widoczne.

 

Oferujemy obrazu na płótnie do łazienki, które są wykończone specjalnym laminatem. Dzięki warstwie ochronnej kolory pozostają trwałe na dłużej. Są bowiem zabezpieczone przed szkodliwym działaniem UV, a tym samym przed blaknięciem. Laminat nadaje obrazowi satynowo-błyszczące wykończenie.

 

Nasze obrazy do łazienki na płótnie mają zadrukowane boki, dzięki czemu efekt jest niezwykle estetyczny. Ramy dekoracji ściennych są wykonywane z precyzją. Docięte na wymiar elementy są dokładnie szlifowane i następnie łączone, by stworzyły z płótnem całość. Obraz jest gotowy do zawieszenia, a wraz z nim otrzymasz zestaw montażowy, czyli śrubę i kołek. Sprawdź też obrazy na szkle do łazienki. Trapezowy szlif krawędzi zapewnia bezpieczeństwo. W naszej ofercie dostępne są również plakaty do łazienki. Możesz zawiesić obok siebie trzy sztuki, żeby stworzyć popularny tryptyk.

pixel