Obrazy glamour

Obrazy w stylu glamour to coraz częściej poszukiwane dekoracje ścienne z uwagi na fakt, że inspirowany Złotą Erą Hollywood styl urządzania wnętrz zyskuje coraz większe rzesze fanów. Nic w tym dziwnego, tego typu aranżacje pozwalają na stworzenie wnętrza o luksusowym charakterze, zapraszającego do wypoczynku. Dekoracje ścienne są nieodłącznym elementem tego typu aranżacji. Wyjątkowe obrazy w stylu glamour znajdziesz w naszej ofercie - zapraszamy!

Liczba produktów407

Obrazy glamour – niezbędny element stylowego wnętrza

 

W salonie pełnym przepychu, a jednocześnie inspirowanym klimatem lat 30. i 40. XX wieku niezbędnym elementem jest obraz. Styl glamour to luksus, a także elegancja i klasa, dzieła sztuki są więc elementem koniecznym w przypadku pomieszczeń urządzonych w tym stylu.

Powinien być to obraz w stylu glamour, absolutnie wyjątkowy.

 

Obrazy w tym stylu to przede wszystkim sylwetki tancerzy, zmysłowe akty podkreślające piękno ludzkiego ciała oraz twarze w maskach weneckich. Z drugiej strony styl glamour czerpie ze sztuki nowoczesnej i abstrakcjonizmu. Wszelkiego rodzaju połączenia kolorystyczne i wzory geometryczne będą więc pasowały do wnętrza w stylu glamour. W szczególności będą to obrazy, które wykorzystują złote lub srebrne motywy, które idealnie pasują do innych elementów bogato wyposażonych wnętrz.

 

Najmodniejsze obrazy na ścianę w stylu glamour

 

Styl glamour ewoluuje i coraz częściej możemy spotkać w tego typu wnętrzach obrazy z motywami roślinnymi, jednak nie w formie wprost przedstawiającej dany kwiat czy liść, ale ze złotymi lub srebrnymi akcentami. Takie motywy idealnie komponują się ze stylem glamour.

 

Z jednej strony obrazy glamour to ciemne, szlachetne kolory, takie jak czerń, butelkowa zieleń i granat. Z drugiej zaś tego typu wnętrza często są jasne, z pastelowymi tapicerkami w kolorach mięty lub brudnego różu. To, co łączy te wszystkie kolory, to elegancja oraz dobra kompozycja ze złotem lub srebrem, które są wręcz synonimem dodatków do wnętrz w stylu glamour.

 

Duży czy mały obrazek glamour?

 

W stylu glamour obrazy są raczej sporych rozmiarów, jednak nie jest to obligatoryjne. Można zdecydować się na obrazki mniejsze, jednak w takim wypadku warto je powiesić w serii, na jednej ścianie, tworząc mini galerię. Aby wydobyć z nich jak najwięcej, warto oprawić je odpowiednie ramy i zadbać o oświetlenie. Obrazy powinny być oprawione w ten sam sposób, aby nie tworzyć aranżacji chaotycznej. Z kolei oświetlenie powinno dobrze eksponować obrazy. Idealnie sprawdzą się kinkiety, które będą oświetlały każdy obraz z osobna i tworzyły efekt, jak w prawdziwej galerii sztuki.

 

Różnorodne obrazy na ścianę glamour i nie tylko w ARTTOR

 

W ARTTOR staramy się proponować naszym Klientom obrazy, które będą oddawały styl pomieszczenia i jego charakter. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz różnorodne motywy, dzięki którym możesz przedstawić swoje pasje i zainteresowania. Każdy z oferowanych przez nas obrazów możesz zamówić w różnych rozmiarach tak, aby idealnie dopasować go do danego wnętrza.

 

Obrazy, które proponujemy, wykonywane są w dwóch technikach – na płótnie i na szkle. Produkujemy je z wykorzystaniem nowoczesnych i przyjaznych środowisku technologii.

 

Tradycyjne płótna są zadrukowywane przy pomocy ekologicznych i bezwonnych pigmentów. Dodatkowo, aby służyły Ci przez długi czas, pokrywamy je specjalnym, satynowym laminatem. Tak zabezpieczony obraz można przecierać i dotykać, nie obawiając się smug. Z kolei obrazy na szkle produkujemy, wykorzystując innowacyjną technologię pieców do laminacji szkła w środowisku próżni. W trakcie tworzenia takiego obrazu wysokiej jakości wydruk oraz dwie warstwy zabezpieczające, poddawane są procesowi termicznego połączenia ze szkłem. Obrazy wykończone są matowym, trapezowym szlifem, dzięki czemu są bezpieczne.

pixel