Obrazy na płótnie Vintage i retro

Styl vintage polega na wykorzystaniu wiekowych mebli oraz dodatków, które można znaleźć na pchlim targu. W takim wnętrzu nie powinno zabraknąć również dekoracji ściennych, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie retro obrazy na płótnie, które zachwycają różnorodnością wzorów oraz wysoką jakością wykonania. Wybieraj spośród wielu motywów, które podkreślą Twoją sympatię do wnętrz z duszą.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów1447

Retro obrazy na płótnie – jak wkomponować we wnętrze?

 

Vintage obrazy na płótnie możesz wykorzystać w salonie, wieszając jedną dużą, prostokątną dekorację ścienną nad kanapą. Doskonale zaprezentują się również na ścianie przy schodach, która zazwyczaj pozostaje pusta. Możesz wypełnić ją retro obrazami na płótnie w różnych rozmiarach, tworząc niepowtarzalną kompozycję. Vintage obrazek pozwoli Ci też urozmaicić aranżację sypialni wypełnionej drewnianymi, wiekowymi meblami.

 

Dowiedz się więcej o vintage obrazach na płótnie

 

Retro obrazy na płótnie są drukowane przy wykorzystaniu bezwonnego, ekologicznego tuszu, który gwarantuje głębię barw. Dekoracje ścienne zabezpieczamy laminatem, dzięki czemu wyróżniają się odpornością na czynniki zewnętrzne. Nie stracą intensywnych kolorów, a kurz możesz bez obaw zetrzeć z ich powierzchni. Sprawdź też inne wzory grafik – w naszym asortymencie znajdziesz między innymi obrazy ze zwierzętami i motywem miast.

pixel