Obrazy różowe

Obrazy z różem to dekoracje nie tylko do damskiego pokoju czy do królestwa małej księżniczki zamiłowanej w pastelowych odcieniach. Różowy obraz można dopasować do wielu pomieszczeń i stylów. Takie obrazy z elementami różu mogą pozytywnie wpłynąć na wystrój i sprawić, że ten będzie pozytywnie oddziaływać na otoczenie. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele obrazów z różowymi elementami.

Format
Wyczyść
Liczba produktów7739

Jaka jest symbolika różowego koloru? Różowe obrazy z ofert sklepu ARTTOR

 

Róż to kolor, który przypisywany jest małym dziewczynkom. Od pierwszych dni życia wiele osób ubiera swoje córki w różowe ubranka. Skąd powstało błędne przekonanie, że róż nadaje się tylko dla dzieci. Różowy to jednak kolor miłości, namiętności i piękna. Dla starożytnych kultur kolor różowy łączył się z najpiękniejszymi boginiami, co miało świadczyć o jego mocny. Wierzono, że różowy może służyć do wyznawania uczuć nawet bez używania słów. Wiemy, jak różowy kolor może pozytywnie oddziaływać na otoczenie, dlatego w naszym sklepie jest wiele różowych obrazów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W naszej ofercie są różowe obrazy w różnych stylach, aby łatwo można było dopasować je do swojego wnętrza. Takie obrazy z różem przedstawiają głównie motywy botaniczne i pejzaże, ale nie brakuje w naszej ofercie również innych wyjątkowych modeli.

 

Do jakich pomieszczeń są obrazy z różem?

 

Różowy obraz sprawdzi się dobrze w wielu mieszkaniach i pokojach. Przede wszystkim pasować będzie do stylu skandynawskiego, który charakteryzuje się lekkością i delikatnością. Obrazy różowe, które mamy w ofercie, w dużej mierze mają spokojny charakter. Przedstawiają wzory geometryczne, kobiece portrety, roślinność, miasta czy też różnorodne zwierzęta. Takie obrazy dobrze pasują do sypialni, kuchni, salonu czy nawet do gabinetu. Istotne jest jednak to, aby wybierając obraz idealny zwrócić uwagę nie tylko na jego wzór i kolor, lecz także na wielkość. Obraz z różem może być duży. Dobrym pomysłem będzie też umieszczenie kolażu z różnych różowych obrazów czy połączenia koloru różowego z barwami beżowymi i szarymi. Taki kolaż może w istotny sposób rozjaśnić pomieszczenie i nadać mu ciekawej elegancji oraz estetyki. Ważne jest tylko to, aby dobrze dobrać do siebie obrazy.

 

Nowoczesne i klasyczne obrazy z różem, które przełamią monotonię we wnętrzu!

 

Obraz z różem może być zarówno klasyczny, jak i nowoczesny. Wiele zależy od wzoru, który na nim będzie oraz od obramowania. Dla osób ceniących sobie tradycję i gustowne wykończenia, polecane są różowe obrazy z szerokimi ramami. Mogą być one ciemne, aby podkreślić kolorystykę obrazu bądź w odcieniu jasnego, kolorowego drewna np. mahoniu czy pink ivory. Miłośnicy nowoczesności mogą postawić nie tylko na obrazy bez widocznych ram, lecz także na ciekawe ich ułożenia. W naszej ofercie są obrazy dzielone na części, np. na 3 bądź 5, dzięki czemu można stworzyć wymarzoną dekorację na każdej ścianie. Takie obrazy składające się z kilku elementów są polecane głównie do dużych pomieszczeń, np. do salonów, przedpokojów czy do sypialni.

pixel