Obrazy do sypialni 3d

Szukasz sposobu na odświeżenie aranżacji sypialni? Wybierz obrazy, które dają wrażenie głębi. Grafiki wywołują ciekawe złudzenie - podczas patrzenia na nie masz wrażenie, jakby możliwe było wejście do wnętrza obrazu. Ciekawe dekoracje do sypialni pasują do różnych aranżacji dzięki mnogości dostępnych wzorów. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje do nowoczesnych, industrialnych, eleganckich i eklektycznych wnętrz.

Format
Wyczyść
Liczba produktów885

Obrazy 3D do sypialni – jaki motyw wybrać?

 

Doskonale w aranżacji sypialni sprawdzą się obrazy 3D z geometrycznym wzorem. Jeśli zależy Ci na minimalistycznej aranżacji zdecyduj się na monochromatyczny wariant. W nowoczesnym wnętrzu możesz wykorzystać kolorowy, trójwymiarowy obraz. Ciekawe złudzenie dają również grafiki z motywem planet – świetnie sprawdzą się w sypialni nastolatka. Obrazy 3D przedstawiają również krajobrazy. Jeśli lubisz naturę i podróżowanie, grafika z motywem lasu w trójwymiarowej wersji sprawdzi się świetnie.

Obraz 3D w sypialni zaprezentuje się ciekawie, szczególnie jeśli wybierzesz dość dużą grafikę. Najlepsze miejsce dla dekoracji ściennej jest nad łóżkiem. Jeśli naprzeciwko masz wolną ścianę, to również jest idealna przestrzeń do ozdobienia trójwymiarowym obrazem.

 

Dowiedz się więcej o zaletach obrazów 3D do sypialni

 

W ARTTOR zadbaliśmy o mnogość wzorów oraz rozmiarów. Dzięki temu dopasujesz idealną dekorację ścienną niezależnie od stylu wnętrza i rozmiaru pomieszczenia. Ważna jest również jakość obrazu 3D. W ARTTOR stosujemy wytrzymałe płótna oraz ekologiczne, bezwonne tusze, które dają świetny nadruk i głębię kolorów.

Obrazy 3D do sypialni są zabezpieczane laminatem, dzięki czemu wyróżniają się odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Nie wyblakną, dlatego możesz zdecydować się na grafikę w ciemnych kolorach bez obaw, że szybko straci swój urok. Powierzchnię, która jest zabezpieczona laminatem, możesz dotykać bez obaw, że pozostaną na niej nieestetyczne ślady po palcach.

Nasze obrazy są od razu gotowe do montażu. To zasługa zawieszek przytwierdzonych do ramy. W zestawie z obrazem otrzymasz również śrubę i kołek. Komplet montażowy ułatwi Ci przymocowanie obrazu 3D w sypialni.

 

Obrazy do sypialni 3D i nie tylko!

 

W ARTTOR znajdziesz duży wybór obrazów do każdego pomieszczenia. Są to zarówno produkty do domów, jak i pracy, na przykład gabinetu kosmetycznego. Możesz zdecydować się na obraz do kuchni, gdzie często brakuje miejsca na dodatki. Dekorację ścienną wykorzystasz nad stołem. Oferujemy również obrazy do pokoju dziecięcego – zarówno dla maluszka, jak i kilkulatka czy nastolatka. Wybierzesz spośród dekoracji z motywem zwierząt lub związanych z zainteresowaniami dziecka, na przykład sportem. W naszej ofercie dostępne są też oryginalne zegary ścienne, których tarcza przywodzi na myśl obraz. Znajdziesz je w wielu wariantach – z motywem geometrycznym, abstrakcyjnym, krajobrazem lub tajemniczą postacią.

pixel