Obrazy na szkle Abstrakcja

Wszystkie dekoracje ścienne znajdujące się w sklepie ARTTOR to propozycje, które zachwyciły już bardzo wielu naszych Klientów. Szczególnie chętnie wybieraną pozycją z naszego asortymentu jest obraz na szkle. Abstrakcja to jeden z wielu motywów, które zawarliśmy w naszej ofercie, a z pewnością jeden z tych ciekawszych. Abstrakcyjne wzory mogą odmienić wystrój każdego pomieszczenia i intrygować za każdym razem, gdy będziemy je podziwiać. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym wyborem obrazów przedstawiających abstrakcję na szkle.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów3640

Abstrakcja na szkle – propozycja dla miłośników ekstrawagancji

 

Możliwość przedstawienia na nich dowolnego motywu bądź kierunku artystycznego i oddanie ich w niebywały sposób – to m.in. za to uwielbiamy obrazy na szkle. Abstrakcja to jedna z kategorii, która zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie w naszym asortymencie. Artystyczny kierunek o nazwie abstrakcja rezygnuje z przedstawiania świata rzeczywistego, przykuwając uwagę do zabawy formą i kolorem. Abstrakcja wykorzystuje różnorodne odcienie, geometryczne kształty, linie i nietypowe wzory, tak aby poruszać dusze odbiorców i napawać ich różnymi emocjami. To właśnie dlatego obrazy szklane abstrakcyjne są tak nietypowe – łączą w sobie nowoczesne metody wykonania, niebywałą głębię, intensywność barw i przedstawienie postaci czy wzorów, których nie zakwalifikujemy nigdzie indziej. W tej kategorii znajdziesz obrazy abstrakcji na szkle, które mogą doskonale upiększyć czy dodać charakteru wybranemu przez Ciebie wnętrzu. Sam znajdź ten, który przemawia do Ciebie najbardziej.

 

Obrazy na szkle abstrakcyjne – jak je tworzymy?

 

Tym, co jest tak interesujące w przypadku zamieszczonych w niniejszej kategorii produktów, jest to, jak powstaje obraz szklany. Abstrakcja czy którykolwiek inny umieszczany na nich przez nas motyw powstaje w jednakowy sposób z taką samą troską o szczegóły. Nasze obrazy szklane wykonujemy przy użyciu nowoczesnych technologii druku, dzięki czemu ich powierzchnia jest odporna na działanie promieni słonecznych UV. W celu ich wytworzenia termicznie łączymy wydruk oraz dwie warstwy zabezpieczające ze szkłem. Taka metoda sprawia, że nasze obrazy na szkle abstrakcji przez długi czas zachowują swój nieskazitelny wygląd. Ponadto są one bezpieczne w użytkowaniu – ich krawędzie mają matowy szlif trapezowy. Z powodzeniem możemy je więc montować w kuchni, łazience, a nawet pokoju dziecięcym! Ponadto nasze obrazy uzupełniliśmy zawieszkami, dzięki którym można łatwo je powiesić, a także piankowymi dystansami, zapewniającymi im odpowiedni odstęp od ściany.

 

Obraz szklany – abstrakcja, czyli motyw pasujący do wielu wnętrz

 

Abstrakcja na szkle może prezentować się doskonale w niemal każdym wybranym przez nas miejscu. Abstrakcyjne wzory to coś, co pozwala zerwać z nudą panującą w wystroju danego pomieszczenia. Wiele z nich doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza, dzięki czemu jest to doskonała propozycja nie tylko do domu, lecz także do biura. Mnogość kolorów i konfiguracji obrazów na szkle abstrakcyjnych oferowanych w sklepie ARTTOR sprawia, że znalezienie tego najbardziej dopasowanego do danego pomieszczenia nie stanowi większego problemu. Obrazy na szkle abstrakcyjne to także świetna metoda na przełamanie charakteru danego wnętrza – nie bój się stawiać na nietypowe połączenia!

 

Dlaczego abstrakcja na szkle jest tak ciekawą propozycją?

 

Abstrakcyjne motywy na szkle w formie obrazu to nowoczesne rozwiązanie w kwestii dekoracji ściennych, które zyskuje sobie coraz więcej miłośników. Obraz na szkle abstrakcyjny może skłaniać każdego do nieco innych refleksji, co jest przecież głównym celem sztuki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem obrazów abstrakcji na szkle.

pixel