Obrazy do sypialni nad łóżko

Sypialnia powinna być urządzona w taki sposób, żeby sprzyjać odpoczynkowi. Zadbasz o to przy pomocy wygodnego łóżka i stonowanej kolorystyki, a aranżację urozmaicisz dzięki obrazom. Ścienne elementy dekoracyjne nie zajmują wiele miejsca, dlatego możesz je wykorzystać nawet w niewielkim pomieszczeniu. Kolorowe, abstrakcyjne, z motywem roślin – możliwości jest mnóstwo. Sprawdź, jakie obrazy do sypialni nad łóżko przygotowaliśmy dla Ciebie w ARTTOR!

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Obraz w sypialni nad łóżkiem ? poznaj dostępne motywy

W ARTTOR zadbaliśmy o różnorodność wzorów. W asortymencie znajdziesz między innymi krajobrazy, na przykład nadmorskie. Taki motyw doskonale zaprezentuje się w aranżacji inspirowanej stylem Hampton oraz w sypialni, w której wykorzystano naturalne materiały i jasne kolory. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym efekcie, powieś nad łóżkiem w sypialni obraz przedstawiający miasto w czarno-białej wersji. Monochromatyczna grafika pasuje do wnętrz urządzonych w chłodnych kolorach, wypełnionych minimalistycznymi meblami.


W naszym asortymencie nie brakuje też obrazów do sypialni nad łóżko, które wyróżniają się abstrakcyjnym motywem. Nietuzinkowy wzór uzyskany dzięki smugom czy liniom pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. W czarno-białej wersji możesz wykorzystać abstrakcyjny obraz w sypialni nad łóżkiem, jeśli zależy Ci na uzyskaniu industrialnej aranżacji.


Planujesz urządzić elegancką sypialnię? Obraz nad łóżkiem powinien pasować do klasycznego stylu wnętrza. Postaw na roślinny motyw i różową kolorystykę obrazu. Wzory związane z naturą sprawdzają się też w nowoczesnych wnętrzach. Wystarczy, że wybierzesz tropikalny motyw ? duże, zielone liście i kolorowe kwiaty uatrakcyjnią aranżację pomieszczenia.


Obrazy nad łóżko do sypialni ? kilka czy jeden?

Nad łóżkiem w sypialni sprawdzi się jeden, prostokątny duży obraz, na przykład przedstawiający górski lub leśny krajobraz. Najlepiej wybrać dekorację o nieco mniejszej szerokości niż zagłówek. Możesz również zdecydować się na połączenie kilku obrazów, z których stworzysz niepowtarzalną kompozycję. Popularnym rozwiązaniem jest zestawienie trzech grafik, mających wspólną tematykę, ale różniących się wzorem. Dzięki nim stworzysz tak zwany tryptyk.


Kolejne rozwiązanie to wykonanie niepowtarzalnej kompozycji nad meblem. Wystarczy, że wybierzesz różnorodne obrazy do sypialni nad łóżko i zawiesisz je na różnych wysokościach. Niech będą to grafiki w wielu rozmiarach.


Obraz w sypialni nad łóżkiem ? poznaj zalety dekoracji

Obraz do sypialni nad łóżko wyróżnia się nie tylko świetnym wyglądem, lecz także doskonałą jakością. W ARTTOR znajdziesz obrazy drukowane na wysokiej jakości, wodoodpornym płótnie. Wykorzystujemy nowoczesne systemy produkcyjne, a o dokładność dbają doświadczeni specjaliści. Tusze są ekologiczne, bezwonne i trwałe. Dzięki nim kolory są niezwykle intensywne, a struktura płótna pozostaje widoczna.


Powierzchnia płótna jest zabezpieczana, dzięki czemu obraz nad łóżko do sypialni na lata zachowuje estetyczny wygląd. Stosowana warstwa ochronna w postaci laminatu gwarantuje satynowo-błyszczące wykończenie. Obraz do sypialni nad łóżko jest zabezpieczony przed utratą koloru oraz czynnikami zewnętrznymi. Produkty możesz przecierać i czyścić, a ich powierzchnia pozostanie wolna od śladów po palcach.


Nie tylko obrazy do sypialni nad łóżko! Poznaj bogatą ofertę ARTTOR

Obrazy nad łóżko do sypialni są tylko częścią naszej oferty, w której znajdziesz również elementy dekoracyjne do innych pomieszczeń. Możesz wybierać spośród obrazów do kuchni, na przykład z motywami geometrycznymi. Oferujemy również obrazy do gabinetu ? to między innymi stonowane kolorystycznie grafiki, sprzyjające koncentracji. Sprawdź również nietuzinkowe zegary ścienne ? zaskakują wzorem tarczy, która występuje w wielu wariantach wzorów, na przykład geometrycznych lub roślinnych.

pixel