Złote obrazy

Niegdyś synonim kiczu, dziś powracają do łask. Złote obrazy dobrze dobrane do wnętrza mogą być zachwycającą ozdobą, dzięki której pomieszczenie nabiera blasku dosłownie i w przenośni. Pasują do wielu stylów aranżacji wnętrz, dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Nasz asortyment jest niezwykle szeroki – proponujemy obrazy ze złotem w różnej stylistyce zarówno na szkle, jak i na płótnie. Każda z naszych propozycji występuje w kilku wariantach rozmiarowych.

Liczba produktów319
Wczytane21z21produktów

Złote obrazy ? idealne do stylu klasycznego i glamour

 

Sprawdź obrazy w kolorze złota, zwłaszcza jeśli masz lub planujesz wnętrze w stylu glamour lub klasycznym. W tego typu aranżacjach często występują błyszczące dodatki. Zestawiając je ze sobą, możesz osiągnąć ciekawy wystrój. Ważne, aby dobierać do siebie kolory w obrębie jednego metalu, czyli złoty obraz do złotych dodatków. Możesz zestawiać ze sobą różne odcienie złota, pod warunkiem że nie różnią się zbyt mocno od siebie.

Przy tego typu dekoracjach bardzo ważna jest także ich jakość. Nie warto stawiać na powlekane złotem elementy plastikowe, ponieważ mogą one wyglądać tandetnie i zepsuć cały efekt wnętrza urządzonego ze smakiem.

W zależności od stylu różna będzie też ilość złota. W przypadku pomieszczenia klasycznego będą to dyskretne dodatki, które doskonale uzupełnią obrazy ze złotem. We wnętrzu glamour blasku może być znacznie więcej i złote obrazy na ścianę powinny być wręcz obowiązkowym elementem wyposażenia, współgrającym z dekoracyjnymi lampami, uchwytami mebli i różnego rodzaju dodatkami.

 

Złote obrazki ? ciekawy sposób na aranżację wnętrza

 

Choć zasadniczo najczęściej wybieranymi elementami dekoracji ścian są duże płótna, to istnieje alternatywa, czyli złote obrazki w mniejszych rozmiarach. Takich elementów może być na ścianie kilka, a dodatkowym elementem dekoracyjnym jest samo ich rozmieszczenie. Można zestawić ze sobą kilka rozmiarów i stworzyć na ścianie minigalerię pełną blasku. Będzie doskonale pasowała nie tylko do wnętrz glamour, ale także boho.

Tworząc tego typu aranżację, warto zadbać o to, aby obrazy pochodziły z jednej serii i łączył je podobny motyw. Ponadto dobrze jest oprawić każdy z obrazków w ramę z tego samego materiału, dzięki czemu kolekcja będzie się pięknie i spójnie prezentować.

 

Abstrakcyjne złote obrazy na ścianę

 

Nietypowym, aczkolwiek bardzo interesującym połączeniem są abstrakcyjne obrazy ze złotem. Są to przeważnie nowoczesne obrazy inspirowane jedynie założeniami abstrakcjonistów, którzy bazowali jednak na kolorach podstawowych. Elementy pełne blasku prezentują się w tego typu formach naprawdę wspaniale! Dekoracje ścienne mogą przedstawiać zarówno figury geometryczne, jak i nieregularne plamy. Obraz, który wygląda, jakby był dziełem przypadku, daje wrażenie niepowtarzalności.

 

ARTTOR ? złote obrazy wysokiej jakości

 

Obrazy złote mają tę cechę, że bezlitośnie obnażają jakość materiałów, z jakich zostały zrobione. Tak jak w przypadku innych dodatków, obraz w kolorze złotym niskiego gatunku będzie po prostu tandetnie wyglądać. Zamawiając obrazy w ARTTOR, stawiasz na materiały wysokogatunkowe oraz dopracowaną i nowoczesną technologię produkcji. Płótno wykorzystywane do naszych obrazów to wodoodporna tkanina o gramaturze 240 g/m2. Wzory są drukowane przy użyciu profesjonalnych ploterów tuszami ekologicznymi, bezwonnymi i trwałymi, o głębokim nasyceniu barw. Jakość wydruku jest tak dobra, że zdaje egzamin nawet w przypadku takich wyzwań jak złote obrazy.

Ponadto powierzchnia każdego płótna jest zabezpieczona specjalistycznym laminatem nadającym unikatowe satynowo-błyszczące wykończenie. Dzięki temu obraz nabiera ostrości i ukazuje niespotykaną głębię kolorów.

W ARTTOR dbamy o każdy szczegół produkcji obrazu, bo nie wyobrażamy sobie, aby element dekoracyjny mógł być wykonany niedokładnie. Starannie naciągamy płótno na krawędzie obrazu i używamy stabilnych ram wykonanych z profilowanych listew. Zapraszamy na zakupy, które odmienią Twoje ściany!

pixel