Zegary na szkle

Zobacz wideo prezentujące zegary na szkle

WYKONANIE: Zegar wykonany jest z bezpiecznego szkła hartowanego GLASS OPTIWHITE o grubości 4mm. Technologia wykonania zegara jest zgodna z klasą bezpieczeństwa 2B2 według normy PN-EN 12600:2004, która gwarantuje wytrzymałość na uderzenia. Zegar na szkle jest gotowy do powieszenia – posiada metalową zawieszkę zamocowaną z tyłu zegara oraz piankowy dystans regulujący równomierny odstęp zegara od ściany. Zegar posiada cichy mechanizm płynący zasilany baterią 1,5V - bateria AA (bateria nie jest umieszczana w zestawie).

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ: Zegar wykonany jest przy zastosowaniu nowoczesnych technologii druku, które gwarantują zachowanie naturalnych barw jak i wysokie nasycenie kolorów. Produkcja zegarów na szkle odbywa się wieloetapowo. Wysokiej jakości wydruk oraz dwie warstwy zabezpieczające poddawane są procesowi termicznego połączenia ze szkłem. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjną technologię pieców do laminacji szkła w środowisku próżni.

W ofercie dostępne 2 rodzaje cyferblatów

zegar na szkle Cyferblat C3

Cyferblat kreski

zegar na szkle Cyferblat C4

Cyferblat cyfry

Dostępne 2 różne kształty

zegar na szkle Cyferblat AC

Kształt kwadrat - typ AC

zegar na szkle Cyferblat AR

Kształt koło - typ AR

Szczegóły produktu

Produkcja zegarów na szkle odbywa się wieloetapowo. Proces produkcji jest niezwykle precyzyjny i innowacyjny - finalne wykończenie zegara wykorzystuje technologię umieszczenia produktu w środowisku próżni, gwarantując tym samym pełne scalenie się wszystkich warstw produktu w jedną bezpieczną całość. Zegar wykonany jest z wyjątkowo cenionego w architekturze wnętrz materiału jakim jest szkło. Cyfrowo naniesiony wydruk w połączeniu ze szkłem nadaje produktowi eleganci i szlachetności. Trójwymiarowa głębia i połysk szkła, sprawiają, że zegar będzie świetnie prezentował się w każdym wnętrzu!

Płynące wskazówki - Zegar szklany posiada mechanizm gwarantujący płynące - swobodne przemieszczanie się wskazówek bez emitowania dźwięku. Funkcjonalność ta daje odczucie komfortu i swobody.

Piankowy dystans - Dystans gwarantuje zegarowi jednakowy odstęp od ściany na całej płaszczyźnie zegara.

Szkło o grubości 4mm - krawędzie szlifowane trapezowo - Zegar wykonany jest z wytrzymałego szkła GLASS OPTIWHITE o grubości 4mm, które w połączeniu z precyzyjną jakością wydruku pozwala oferować wysokiej klasy produkt. Szkło zachowuje naturalne barwy wydruku. Krawędzie zegara wyszlifowane w kształcie trapezu - szlif trapezowy matowy.

Bezgłośny mechanizm - zegar gotowy do zawieszenia - Zegar na szkle jest gotowy do powieszenia na ścianę, wyposażony jest w zamontowaną metalową zawieszkę umożliwiającą wygodny montaż. Sprawdzone mechanizmy zegarowe gwarantują długoletnią pracę.


Zegary ścienne to jedne z najchętniej wybieranych akcesoriów do domu. Nie tylko wskazują one godzinę, ale niejednokrotnie dekorują także całą przestrzeń. Jest on elementem praktycznym, ale może stanowić również doskonałą ozdobę pomieszczenia. Zegar ścienny na szkle to przedmiot wykonany z trwałych komponentów, którego klasyczny wygląd sprawdzi się w przestrzeniach urządzonych w wielu różnych stylach. Zegar ścienny nowoczesny nada pomieszczeniu wyrazistości. Aktualne rozwiązania to zegary o nowoczesnym wzornictwie, które doskonale komponuje się we współczesnych aranżacjach. W czasach, kiedy zegary pełniły przede wszystkim funkcję praktyczną, odmierzając minuty i godziny, zegary wiszące miały być przede wszystkim widoczne i dokładne. Wykorzystaj zegar w swoim wnętrzu i spraw, aby desgin Twojego wnętrza był wyjątkowy!

Wysyłka i bezpieczeństwo

Profilowane styropianowe i zabezpieczenia - Zegary owijane są staranie w folię pęcherzykową tak, aby bezpiecznie chronić produkt na czas transportu do momentu jego montażu. Zastosowane styropianowe profile wewnątrz pudełka zegara zapewniają samemu zegarowi jak i delikatnym wskazówką dodatkową ochronę.

Bezpieczne opakowanie na czas transportu - 5-warstwowy karton o gramaturze 730g/m2 daje gwarancję bezpiecznego przebycia drogi z naszego magazynu do wskazanego przez Państwa miejsca. Tysiące produktów wysyłanych każdego miesiąca do klientów z różnych zakątków świata pozwoliły nam dopracować proces pakowania i wysyłki do perfekcji. Oprócz dokładania wszelkich starań z naszej strony odnośnie pakowania dodatkowo każda przesyłka jest przez nas ubezpieczana na ewentualny wypadek uszkodzenia!

Przejdź do sklepu z produktami - ZEGARY
pixel