Plakaty młodzieżowe

Pokój dla nastolatka musi być funkcjonalny - ma przecież pełnić wiele funkcji. Nie można jednak zapominać o dekoracjach, które sprawią, że przestrzeń zyska indywidualny charakter. W ARTTOR przygotowaliśmy plakaty młodzieżowe idealne do pokoju każdego nastolatka. Znajdziesz wśród nich grafiki, które podkreślą zainteresowania młodego człowieka, a także wzory pasujące do nowoczesnego lub retro stylu. Mnóstwo propozycji sprawia, że bez trudu wybierzesz ciekawą dekorację ścienną, która urozmaici aranżację pokoju nastolatka.

Format
Wyczyść
Liczba produktów4386

Młodzieżowe plakaty - jaki wzór wybrać?

 

Podczas szukania wzoru plakatu do młodzieżowego pokoju warto skoncentrować się na tym, jakie hobby ma jego przyszły mieszkaniec. Jeśli to młody podróżnik, doskonale sprawdzą się krajobrazy zarówno miejskie, jak i górskie czy nadmorskie. Góry w śnieżnej scenerii, las o poranku lub plaża skąpana w słońcu to doskonały wybór!

Wśród młodzieżowych plakatów nie brakuje też abstrakcyjnych wzorów. Są odpowiednie, jeśli wnętrze ma być nowoczesne, urządzone w stonowanych kolorach. Dzięki grafikom przedstawiającym nietuzinkowo ułożone linie lub barwne plamy aranżacja pokoju stanie się ciekawsza. Propozycja do młodzieżowej sypialni to również plakaty z motywem zwierząt - egzotycznych lub leśnych.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze młodzieżowych plakatów na ścianę?

 

Ważny jest odcień ramki, który powinien pasować zarówno do wzoru plakatu, jak i aranżacji pomieszczenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji - czerń, biel i jasny dąb. Czarną ramkę możesz wybrać, jeśli pokój będzie urządzony w nowoczesnym lub industrialnym stylu. Biała sprawdzi się w skandynawskiej i eleganckiej aranżacji, a jasny dąb to idealny wariant do boho wystroju.

Ważny jest również rozmiar plakatu. Jeśli przestrzeń jest mikroskopijna, odpowiednia będzie mała dekoracja ścienna, na przykład o wymiarach 30x30 cm. Możesz też wybrać kilka mniejszych plakatów młodzieżowych, z których powstanie ciekawa kompozycja na ścianie. Do takiej galerii warto dobierać grafiki o podobnej tematyce, ale innym wzorze. W ARTTOR nie brakuje również większych plakatów - to między innymi produkty o wymiarach 70x100 cm. Sprawdzą się świetnie jako wyrazisty dodatek w przestronnym pomieszczeniu.

 

Dowiedz się więcej o plakatach młodzieżowych

 

W ARTTOR zadbaliśmy o różnorodność plakatów młodzieżowych na ścianę, a przy tym nie zapomnieliśmy o ich wysokiej jakości. Oferujemy produkty wykonywane na odpornym na starzenie się papierze, drukowane z wykorzystaniem bezwonnych, ekologicznych tuszów. Preparaty odznaczają się głębokim nasyceniem kolorów. Kolory na długo zachowają intensywność, a dzięki temu wzór pozostanie wyrazisty.

Ramy naszych młodzieżowych plakatów powstają z solidnej płyty drewnopochodnej. MDF jest docinany przy użyciu maszyny stolarskiej, co gwarantuje precyzję. Ramy są maszynowo łączone - to przekłada się na ich stabilność. Szybka znajdująca się w przedniej części plakatu młodzieżowego chroni go przed zabrudzeniem. Nasze dekoracje ścienne są od razu gotowe do zawieszenia.

 

Plakaty młodzieżowe i nie tylko - poznaj nasz bogaty asortyment!

 

W ARTTOR przygotowaliśmy również plakaty przeznaczone do innych pomieszczeń. Możesz zdecydować się na produkt do przedpokoju. W tym pomieszczeniu często brakuje miejsca na elementy dekoracyjne. Plakaty do przedpokoju są idealnym rozwiązaniem, ponieważ właściwie nie zajmują przestrzeni, a można dzięki nim urozmaicić aranżację.

Kolejna propozycja to plakat do łazienki. Tam również rzadko stosowane są ozdoby, co warto zmienić. Na jednej ze ścian możesz zawiesić trzy plakaty, na przykład z nadmorskim krajobrazem. Wyjątkowa aranżacja sprawi, że odpoczynek w wannie stanie się jeszcze przyjemniejszy.

W ARTTOR nie mogło zabraknąć plakatów do salonu. W tym pomieszczeniu dekoracje są mile widziane. Mogą znaleźć się między innymi nad kanapą, na ścianie, która najczęściej pozostaje pusta. Warto ją wypełnić grafikami dopasowanymi do stylu wykorzystanego w pokoju dziennym.

pixel