Plakaty ekologiczne

Ekologia staje się coraz ważniejszym tematem, a na dbanie o środowisko naturalne zwraca uwagę wiele osób. Jeśli dla Ciebie planeta jest szczególnie ważna, podkreśl to w aranżacji. Wystarczy, że wykorzystasz odpowiednią dekorację ścienną. W naszym asortymencie znajdziesz plakaty ekologiczne z ciekawymi motywami. Sprawdź, jakie wzory dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, który będzie odzwierciedlał Twoją miłość do planety i chęć dbania o nią.

Liczba produktów1500

Plakaty ekologiczne - gdzie je zastosować?

 

Ekologiczne plakaty są uniwersalne. Przesłanie, które niosą, sprawia, że możesz zastosować je w dowolnym pokoju. Zwróć uwagę, żeby kolorystyka pasowała do aranżacji. Najważniejsze jest jednak to, o czym mówią eko plakaty.

Ekologiczny motyw możesz wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzi się w kuchni - tam zawiesisz plakat dotyczący segregacji śmieci. Plakaty o tematyce ekologicznej są też przeznaczone do salonu. Możesz wykorzystać w pokoju dziennym grafiki związane z naturą - leśny lub górski krajobraz sprawdzą się idealnie. Taka dekoracja ścienna będzie odzwierciedlać Twoją pasję do przyrody i podróży. Eko plakaty to również te, które przedstawiają zwierzęta. Zwróć szczególną uwagę na grafiki z motywem mieszkańców lasu.

Plakaty ekologiczne świetnie zaprezentują się w domu, ale są też odpowiednie do restauracji. Zwróć na nie szczególną uwagę, jeśli prowadzisz knajpę z wegańską ofertą. W żłobku i szkole doskonale sprawdzą się plakaty ekologiczne na Dzień Ziemi.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze eko plakatu?

 

W przypadku ekologicznego plakatu najważniejsze jest przesłanie, jakie za sobą niesie. Nie bez znaczenia jest również kolorystyka - warto dobrać taką, która pasuje do aranżacji. Zwróć też uwagę na odcień ramy. W ARTTOR proponujemy Ci kilka rozwiązań - możesz zdecydować się na czarną, białą lub w kolorze jasnego dębu. Jeśli plakat jest utrzymany w zielonej kolorystyce, dopasujesz do niego ramkę w dębowym odcieniu. W przypadku minimalistycznego eko plakatu dobrym pomysłem będzie natomiast czarny wariant, szczególnie jeśli urządzasz nowoczesne lub industrialne wnętrze. Biała ramka pasuje do skandynawskiej aranżacji.

Podczas wybierania ekologicznego plakatu zwróć uwagę na jego wielkość. Do szkoły czy restauracji sprawdzą się największe warianty, na przykład 70x100 cm. W przypadku małych pomieszczeń możesz wykorzystać nieco mniejsze plakaty - 30x40 cm będzie idealny. Dobry pomysł to też stworzenie kompozycji z różnych dekoracji ściennych. Wystarczy, że połączysz grafiki o zbliżonej tematyce, ale przedstawiające inny wzór. Wybieraj spośród różnych rozmiarów, żeby kompozycja na ścianie wyglądała ciekawie.

 

Dowiedz się więcej o ekologicznych plakatach

 

Plakaty o tematyce ekologicznej ciekawie się prezentują. Zadbaliśmy nie tylko o różnorodność wzorów, lecz także jakość grafiki. Plakaty są wykonywane na odpornym na starzenie się papierze, który wyróżnia się matową powierzchnią. Nie powstają na nim odblaski. Co ważne, stosujemy ekologiczne, bezwonne tusze. Wyróżniają się one głębokim nasyceniem barw. Dzięki temu eko plakat przez lata zachowa estetyczny wygląd. Barwy pozostaną tak samo intensywne. Dzięki temu nie musisz wymieniać szybko plakatu, co jest ważne z ekologicznego punktu widzenia.

Ramy powstają z trwałej płyty MDF. Elementy z materiału drewnopochodnego są precyzyjnie docinane na maszynie stolarskiej. Części są łączone maszynowo, co przekłada się na stabilność. Do zabezpieczenia plakatów ekologicznych stosujemy akrylową szybkę plexiglass, która chroni grafikę przed zabrudzeniami i zachlapaniem. Materiał się nie tłucze, dlatego jest bezpieczny. Tylna część plakatu to płyta HDF, która utrzymuje go w jednej pozycji. Dzięki niej plakat nie przesuwa się w ramie. Nasze dekoracje są od razu gotowe do wykorzystania w aranżacji pomieszczenia. To zasługa przymocowanych do ramy zawieszek.

 

Plakaty o tematyce ekologicznej i nie tylko! Sprawdź nasz asortyment

 

W ARTTOR przygotowaliśmy plakaty z różnorodnymi motywami. Dzięki temu z łatwością wybierzesz produkt pasujący do własnego pomysłu na aranżację pomieszczenia. Oferujemy między innymi plakaty z motywem miast. Przedstawiają one miejsca pełne wysokich budynków - taki wzór pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym i industrialnym stylu. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz też plakaty ukazujące wąskie, urocze uliczki. Taki motyw możesz zastosować w pomieszczeniu urządzonym w rustykalnym stylu.

Oferujemy również plakaty z motywem lasu. Króluje na nich zieleń, która idealnie zaprezentuje się w rustykalnym wnętrzu. Będzie świetnie komponowała się z drewnianymi elementami wyposażenia. Leśny krajobraz jest też rozwiązaniem do skandynawskiego wystroju.

Jeśli planujesz urządzić minimalistyczne wnętrze, sprawdź plakaty czarno-białe. Znajdziesz wśród nich abstrakcyjne grafiki i geometryczne wzory, a także portrety, wnętrza kamienic czy krajobrazy.

pixel