Plakaty Vintage i retro

Stylistyka retro kilka sezonów temu wróciła do łask i nie wygląda, by miało się to zmienić. Coraz więcej osób chętnie przerabia stare meble. Ten styl możesz też podkreślić dzięki odpowiednim dodatkom. We wnętrzu retro nie może zabraknąć plakatów! Vintage motywy podkreślą Twoje zamiłowanie do przedmiotów z duszą i sprawią, że wnętrze będzie odnosiło się do przeszłości.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów263
Wczytane21z21produktów

Plakaty z motywem retro ? jak wkomponować je we wnętrze?


Plakaty z vintage wzorem są przeznaczone przede wszystkim do retro wnętrz. Przedstawiają stare samochody, aranżacje inspirowane przeszłością, ciekawe stylizacje. Mogą jednak sprawdzić się też w rustykalnej czy industrialnej aranżacji. Plakaty z motywem retro doskonale zaprezentują się w kompozycji składającej się z kilku sztuk dekoracji ściennych. Możesz na przykład połączyć tylko monochromatyczne grafiki lub wyłącznie te związane ze starymi samochodami..


Dowiedz się więcej o plakatach z motywem vintage


Retro plakaty są świetnym sposobem na dopełnienie vintage aranżacji domu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać je również w hotelu czy restauracji, jeśli to miejsca, które chcą nawiązywać stylem do przeszłości. Vintage plakaty zachwycają nie tylko wzorami, lecz także jakością. Są odporne na wyblaknięcie, więc będą długo dekorować ściany. W naszej ofercie znajdziesz też obrazy na płótnie z motywem retro, a także z abstrakcyjnymi wzorami.

pixel