Plakaty Fantasy

Motywy fantasy są świetnym sposobem, żeby urozmaicić aranżację pokoju nastolatka. Jako fan książek pełnych magii możesz też wprowadzić je do wystroju salonu lub przedpokoju. Zamglony las, niepowtarzalny motyw jednorożca czy krajobraz nocą – plakaty fantasy mogą przedstawiać niejedno. Pewne jest natomiast, że dzięki nim odmienisz charakter pomieszczenia.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów218
Wczytane21z21produktów

Dlaczego warto wybrać plakaty fantasy?


Plakaty z motywem fantasy są różnorodne tak samo, jak różnorodne są książki i filmy, w których możesz dostrzec baśniowe krajobrazy, tajemnicze lasy, elfy czy inne nieistniejące stworzenia. Takie wzory sprawdzą się w pokoju dziecka czy salonie, ale możesz też wykorzystać je w sklepie z grami czy restauracji. Plakaty z motywem fantasy zostały wykonane z dbałością o detale, a ich kolory przez lata się nie zmienią. Taką dekorację ścienną wykorzystasz na ścianie solo lub zestawisz kilka plakatów, żeby stworzyć z nich ciekawą kompozycję..


Jak wykorzystać plakaty fantasy we wnętrzu?


Plakaty fantasy możesz zastosować w sypialni, gdzie umieścisz je tuż nad łóżkiem. W pokoju dziecka sprawdzą się natomiast jako urozmaicenie ściany, przy której stoi biurko. Plakaty z motywem fantasy pasują do różnych aranżacji, na przykład nowoczesnej. We wnętrzu, w którym królują czerń i biel, dobrze sprawdzi się motyw utrzymany w fioletowym odcieniu. W naszej ofercie znajdziesz również obrazy na płótnie z motywem podróży i ze wzorem kwiatów.

pixel