Plakaty Czarno-białe

Czerń i biel to uniwersalne kolory, które doskonale prezentują się w każdej aranżacji. Często wykorzystywane są na dużej powierzchni, ale możesz też zastosować je w dodatkach. W tej kategorii czekają na Ciebie czarno-białe plakaty, dzięki którym urozmaicisz aranżację salonu, sypialni lub przedpokoju. Monochromatyczne dekoracje ścienne sprawdzą się nie tylko w domu, lecz także biurze, poczekalni czy restauracji.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów798
Wczytane21z21produktów

Dlaczego warto wybrać czarno-białe plakaty?


Plakaty z czarno-białym wzorem są wykonywane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu ich kolor na długo pozostaje niezmienny. Barwy są odporne na wyblaknięcie, dlatego możesz wykorzystać dekorację ścienną w nasłonecznionym pokoju. Plakaty czarno-białe sprawdzą się zawieszone pojedynczo, ale możesz też stworzyć z nich nietuzinkową kompozycję. Dobrym pomysłem jest tryptyk, czyli połączenie trzech obrazków o podobnej tematyce..


W jakie wnętrze wkomponować czarno-białe plakaty?


Plakaty z czarno-białym wzorem są świetnym sposobem na dopełnienie minimalistycznej aranżacji. Wystrój zachowa swój nowoczesny charakter, a jednocześnie stanie się ciekawszy. Czerń i biel to idealne połączenie do industrialnych wnętrz, w których nie stosuje się zbyt wielu dekoracji, ale plakaty sprawdzą się perfekcyjnie. W naszym asortymencie znajdziesz również obrazy na płótnie z motywem botanicznym lub z podobizną zwierząt.

pixel