Plakaty

WYKONANIE: Plakat w ramie jest gotowy do powieszenia na ścianę. Wydruk wykonany na wysokiej jakości papierze Premium o gramaturze 200g/m2. Nowoczesna i stylowa ramka wykonana jest z MDF o szerokości 2 cm. Tył obrazu zabezpieczony jest sztywną płytą HDF o grubości 2mm. Plakat w ramie jest lekki i wyposażony jest zawieszkę umożliwiający wygodny montaż. Każda Ramka wyposażona jest w lekką i nietłukącą przezroczystą szybę z akrylowego pleksiglasu.

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ: Plakat wykonywany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku. Podczas produkcji używane są ekologiczne, bezwonne i trwałe tusze pigmentowe o głębokim nasyceniu barw. Nowoczesne systemy produkcyjne oraz precyzyjny wydruk w połączeniu z ludzką dokładnością i starannością umożliwiły stworzenie produktu idealnego.

Szczegóły produktu

ARTTOR oferuje szeroki wybór artystycznych plakatów. Modne i nowoczesne motywy nadadzą niepowtarzalnego wyglądu każdemu wnętrzu. Niepowtarzalne plakaty i unikatowe wzornictwo pozwalają nam oferować produkty będące zawsze modne i wyjątkowe.

Papier wykorzystywany do produkcji plakatów - Wszystkie produkowane przez nas plakaty drukujemy na papierze Premium o gramaturze 200g/m2. Powierzchnia papieru jest matowa, bez odblasków. Stosowany przez nas papier jest odporny na starzenie.

Warianty kolorystyczne ram - W zależności od stylu oraz wystroju pomieszczenia dobierz indywidualnie kolor ramy do posiadanego wnętrza. Odpowiednio dobrana rama spełnia funkcję techniczną i estetyczną zarazem.

Plakat gotowy do zawieszenia - Każda ramka posiada zamocowane do ramy dwie zawieszki dzięki czemu jest gotowy do powieszenia na ścianę. Ramkę można powiesić zarówno pionowo jak i poziomo.

Ekologiczne tusze pigmentowe - Papier wykorzystywany do naszych plakatów to wysokogatunkowy materiał o gramaturze 200g/m2. Jest on dedykowany do profesjonalnych ploterów umożliwiających wykonaniu ekologicznych wydruków. Używamy ekologicznych, bezwonnych i trwałych tuszy o głębokim nasyceniu barw.

Stabilna rama z MDF o szerokości 2 cm - Precyzyjnie docięte ramy pod wymiar przy użyciu maszyn stolarskich gwarantują w połączeniu z unikatowym wydrukiem idealny efekt końcowy. Nasze ramy to gwarancja produktu na najwyższym poziomie.

2mm płyta HDF zabezpieczająca tył obrazu oraz blaszki mocujące - Tył obrazu zabezpieczony jest sztywną płytą HDF o grubości 2 mm. Rama wraz z płytą HDF połączone są specjalnymi blaszkami utrzymującymi plakat w sztywnej pozycji.

Wysyłka i bezpieczeństwo

Szybka akrylowa z plexiglass - Każda ramka wyposażona jest w bezpieczną nietłukącą się szybkę akrylową z plexiglass. Szybka posiada po obu stronach folię ochronną zabezpieczającą ją przed zarysowaniami i porysowaniami. Folię należy zdjąć przed powieszeniem ramki.

Maszynowe łączenie ram, stabilna rama - Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces produkcji ram był bezpieczny i trwały. Precyzja maszyn i technologii w połączenie z ludzkim dozorem daje nam gwarancje uzyskania stabilnej i designerskiej ramy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłany plakat bezpiecznie dotarł do każdego klienta. Folia bąbelkowa oraz sztywny wielowarstwowy karton, bądź sztywna tuba chronią produkt podczas transportu. Wszystkie paczki wysyłamy kurierem - każda przesyłka jest ubezpieczona.

Przejdź do sklepu z produktami - PLAKATY
pixel