Obrazy skandynawskie

Styl skandynawski cieszy się od lat ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, żeby miał odejść w zapomnienie. Jeśli Ty także lubisz aranżacje inspirowane wnętrzami z północy Europy, sprawdź ofertę ARTTOR. Przygotowaliśmy dla Ciebie obrazy w stylu skandynawskim, dzięki którym urozmaicisz aranżację wnętrza. Dekoracje ścienne możesz wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu. Sprawdź dostępne motywy idealne do skandynawskiego wnętrza!

Format
Wyczyść
Liczba produktów3379

Obrazy na ścianę w stylu skandynawskim - gdzie powiesić?

 

Obraz nie zajmuje wiele miejsca, dlatego jest idealną ozdobą właściwie do każdego pomieszczenia. Przy pomocy dekoracji ściennej urozmaicisz wystrój salonu. Możesz zawiesić obraz nad kanapą lub naprzeciwko niej.

Kolejne pomieszczenie, w którym warto wykorzystać malarstwo skandynawskie, jest sypialnia. Nawet w najmniejszej znajdziesz przestrzeń na ścienną dekorację. Przedpokój to pomieszczenie, w którym rzadko są dekoracje. Zazwyczaj wynika to z braku miejsca. Nie musisz jednak zupełnie rezygnować z ozdób. Obraz skandynawski pozwoli Ci urozmaicić wystrój, a goście już od pierwszych chwil w Twoim domu zauważą, jaki styl jest Twoim ulubionym.

 

Obrazy do wnętrz skandynawskich - jakie wybrać?

 

Styl skandynawski to przede wszystkim odwołanie do natury, jasna przestrzeń i funkcjonalne meble. Kierując się tymi zasadami, możesz wybrać idealne obrazy. Styl skandynawski podkreślisz przy pomocy obrazów z minimalistycznym motywem. Świetnie zaprezentują się geometryczne wzory, a także abstrakcja. Szukaj wśród tych, które wyróżniają się jasną kolorystyką. Odpowiednie będą między innymi pastelowe barwy - stworzą kompozycję z drewnem i szarością, czyli elementami charakterystycznymi dla stylu pochodzącego z północy Europy.

Skandynawski obraz to również ten, który przywodzi na myśl naturę. Nad kanapą w salonie możesz zawiesić ścienną dekoracją z motywem skąpanego w porannym słońcu lasu. Przyjrzyj się również grafikom przedstawiającym zwierzęta - to kolejny wzór, który idealnie wpisuje się w ten styl. Obrazy z jeleniem czy koniem mogą ciekawie zaprezentować się w przedpokoju lub sypialni.

Idealne obrazy na ścianę w stylu skandynawskim to również te z motywem liści. To wzór, który od kilku sezonów cieszy się popularnością. Szczególne zainteresowanie wzbudza motyw liści monstery.

 

Skandynawskie obrazy - na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze?

 

Podczas szukania obrazów do wnętrz skandynawskich zwróć uwagę na ich rozmiar, a tych w ARTTOR jest mnóstwo. Możesz wybrać niewielką dekorację ścienną, na przykład 30 x 30 cm lub zdecydować się na znacznie większy produkt - 150 x 50 lub 165 x 110 cm. Niektóre z naszych propozycji składają się z kilku elementów, co ciekawie się prezentuje. Możesz wybrać zarówno prostokątny, jak i kwadratowy obraz.

Ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie kompozycji z kilku obrazów skandynawskich. Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden, powtarzający się motyw, na przykład roślinny i wybierzesz kilka wzorów utrzymanych w tym stylu. Niech obrazy mają różne rozmiary, co sprawi, że kompozycja będzie bardziej urozmaicona. Taką galerię możesz zaaranżować między innymi na ścianie przy schodach.

 

Obrazy skandynawskie - na płótnie czy na szkle?

 

W ARTOR możesz wybrać obraz na płótnie lub na szkle. Ten pierwszy jest wykonywany na wysokiej jakości, wodoodpornej tkaninie. Tusze natomiast są bezwonne, ekologiczne i wyróżniają się głębokim nasyceniem barw. Obrazy są zabezpieczane warstwą laminatu, dzięki czemu mają satynowo-błyszczącą powierzchnię. Laminat stanowi ochronę grafiki przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki niemu obraz możesz przecierać w razie potrzeby.

Dostępne są również dekoracje ścienne na szkle. Wydruk jest nanoszony cyfrowo, charakteryzuje się intensywnością kolorów, a za sprawą szkła również pięknym blaskiem. Materiał ma grubość 4 mm. Szlif jest trapezowy, co powoduje, że krawędzie są w pełni bezpieczne.

Zarówno obrazy na szkle, jak i płótnie są od razu gotowe do zawieszenia. Zostały bowiem wyposażone w zawieszkę.

 

Obrazy skandynawskie i nie tylko!

 

W ARTTOR zadbaliśmy o różnorodność oferty, dlatego znajdziesz u nas nie tylko obrazy skandynawskie, lecz także industrialne. To między innymi grafiki przedstawiające przedmioty, które wyszły już z użytku, na przykład maszynę do pisania. W industrialnym wnętrzu świetnie zaprezentuje się również obraz z motywem starego samochodu, mapy, a także z krajobrazem miejskim, najlepiej w czarno-białej wersji.

Dostępne są również obrazy glamour. Wykorzystasz je we wnętrzu, w którym królują eleganckie elementy wyposażenia oraz błyszczące dodatki. W takiej aranżacji możesz wykorzystać obraz w kwiaty.

Sprawdź też obrazy minimalistyczne. Dostrzeżesz wśród nich propozycje z motywem abstrakcyjnym i geometrycznym. Do minimalistycznego wnętrza idealnie pasują czarno-białe grafiki. Możesz również wybrać abstrakcyjną grafikę pełną barwnych plam, na przykład błękitno-złotych.

pixel