Obrazy nowoczesne

Nowoczesne obrazy są bardzo różnorodne. Znajdziesz tu abstrakcje, ilustracje i piękne fotografie. Obrazy te łączy jednak aktualne podejście do sztuki, która ma inspirować. Jeśli poszukujesz obrazu, który będzie niósł za sobą głębsze przesłanie, nowoczesna sztuka będzie świetnym wyborem. Zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Liczba produktów2097
Wczytane21z21produktów

Sztuka nowoczesna ? obrazy, które skłaniają do refleksji

Założenia sztuki nowoczesnej wiążą się z pogłębianiem refleksji nad językiem sztuki. Są pewnym rodzajem artystycznego eksperymentu, nie boją się stosowania nowych technik. 

Popularność takich obrazów stale rośnie. Sztuka nowoczesna to często motywy powiązane z popkulturą, która nas otacza, kosmosem, który wciąż staramy się zrozumieć, czy wielkimi miastami i rolą człowieka w ich tworzeniu. To również abstrakcje, które wychodzą poza wszelkie ramy.

 

Do jakich wnętrz pasuje malarstwo nowoczesne?

 

Zastanawiasz się, gdzie będą pasować obrazy nowoczesne? Oczywiście świetnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, ale także loftowym, industrialnym i minimalistycznym. Nowoczesne wnętrza charakteryzują się prostotą, przestrzennością Próżno w nich szukać wielu dekoracji, bo wnętrze ma być przede wszystkim funkcjonalne. Wnętrza nowoczesne charakteryzuje stonowana całość. Ten styl ceni światło i otwarte przestrzenie, dlatego dekoracji i dodatków powinno być niewiele. Doskonałą ozdobą takiego wnętrza jest obraz nowoczesny, który ma głębsze przesłanie.

Podobne założenia ma styl loftowy i industrialny ? przestrzenie mają być tam przede wszystkim funkcjonalne, dlatego podobne motywy malarskie będą pasowały i tam.

 

Abstrakcja, fotografia, grafika ? co wybrać do nowoczesnego wnętrza?

 

Nowoczesne obrazy proponowane w ARTTOR dają duże możliwości aranżacyjne. Część z naszych wzorów pochodzi ze zdjęć. Czarno-białe fotografie doskonale prezentują się we wnętrzach w nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych.

Alternatywą dla nowoczesnego obrazu z fotografii jest abstrakcja. Nasz asortyment obejmuje zarówno kompozycje składające się z geometrycznych brył, jak i tzw. abstrakcje, w których główną rolę grają nieregularne kształty i linie.

W nowoczesnych salonach, sypialniach lub gabinetach dobrze wyglądają także oszczędne w formie grafiki. Stonowane obrazy świetnie wyglądają na białych ścianach.

 

Nowoczesne obrazy na ścianę ? ekologiczne i trwałe

 

W ARTTOR oferujemy setki propozycji dekoracji ściennych w konkurencyjnych cenach. Nasze nowoczesne obrazy drukujemy na płótnie oraz na szkle. Bez względu na rodzaj wydruku możesz liczyć na produkt wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie, wyprodukowany zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego. 

Do drukowania na płótnie używamy ekologicznych, bezwonnych, niezwykle trwałych i intensywnie napigmentowanych tuszów. W dalszym procesie tworzenia nakładamy na nasze obrazy także satynowy laminat, który wydobywa z obrazów głębię koloru, a także chroni go przed blaknięciem. Z kolei obrazy szklane produkujemy poprzez połączenie wysokiej jakości wydruku i dwóch warstw zabezpieczających ze szkłem. Dzieje się to przy wykorzystaniu technologii zgrzewania w próżni. Dbamy także o bezpieczeństwo i nasze obrazy z 4-milimetrowego szkła wykańczamy matowym, trapezowym szlifem. Zapraszamy na poszukiwania wymarzonego, nowoczesnego obrazu!

pixel