Obrazy na szkle Do sypialni

Obraz szklany do sypialni to wspaniała metoda na uzupełnienie dekoracji naszego mieszkania czy domu. Jest to bardzo wysokiej jakości grafika wydrukowana cyfrowo, zamknięta w obudowie z hartowanego szkła. Szczegółowy wydruk zawierający w sobie żywe kolory, stylistyka idealnie dopasowana do naszych gustów czy wystroju wnętrza, wytrzymałość utrzymana na wysokim poziomie i świetny stosunek ceny do jakości – to tylko niektóre z powodów, dla których warto postawić na obrazy szklane do sypialni z oferty ARTTOR. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem tego typu produktów!

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów10090
Wczytane21z21produktów

Idealnie dopasowane obrazy na szkle do sypialni, dostępne w ARTTOR

Obraz na szkle do sypialni to nowoczesna forma dekoracji ściennych, która w ostatnim czasie znacznie zyskuje na popularności ? szczególnie w przypadku sypialni. Jest tak dlatego, że obrazy szklane do sypialni zawierają w sobie bardzo różnorodne grafiki, które mogą wpasować się w nasze preferencje. Sypialnia to z kolei przestrzeń zamknięta dla gości, która powinna być reprezentacyjna w szczególności w oczach jej użytkowników. Dlaczego obraz na szkle jest tak doskonałym pomysłem w sypialni? Ponieważ znalezienie tego doskonale dostosowanego do gustów jego użytkownika przychodzi z łatwością.


W naszej ofercie znaleźć można liczne obrazy szklane do sypialni przedstawiające malownicze pejzaże, zwierzęta bądź dziką naturę, roślinność, czyli drzewa, krzewy i różnokolorowe kwiaty, grafiki nawiązujące do egzotycznych krajów bądź krajów Orientu, a nawet motywy motoryzacyjne, przedstawiające motocykle i inne pojazdy. Miłośnicy nowoczesnych wnętrz zakochają się z kolei w naszych obrazach na szkle do sypialni utrzymanych w minimalistycznej czy też abstrakcyjnej stylistyce.


Obrazy szklane do sypialni z naszej oferty ? dlaczego warto na nie postawić?

Oferowane przez nas obrazy na szkle do sypialni to dekoracje dostępne w różnorodnych formatach. Wśród nich można znaleźć obrazy o formacie klasycznym, panoramicznym, pionowym lub kwadratowym, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do przestrzeni, w której sobie je wyobraziliśmy. Ponadto bogata kolorystyka i stylistyka proponowanych przez nas obrazów szklanych do sypialni sprawia, że nietrudno znaleźć ten, który będzie doskonale zwieńczał wybrany przez nas styl wnętrzarski ? niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem stylu nowoczesnego, skandynawskiego, prowansalskiego, śródziemnomorskiego, glamour czy boho ? wśród proponowanych przez ARTTOR obrazów na szkle do sypialni z pewnością znajdziesz idealny model dla siebie! Poza ich atrakcyjną estetycznie prezencją na ich korzyść przemawia także ogromna wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu, dzięki czemu w kwestii dekoracji wnętrz stanowią one doskonałe rozwiązanie.


Jak powstaje obraz na szkle do sypialni?

Szklany obraz do sypialni to produkt, który powstaje przy użyciu innowacyjnych technologii. Element graficzny to obraz wydrukowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii druku, dzięki czemu naturalne barwy zostają zachowane, a przedstawione kolory są intensywne i nasycone. Powierzchnia samego obrazu jest odporna na płowienie spowodowane promieniami słonecznymi UV, dzięki czemu przez długi czas wyglądają one nieskazitelnie. Kolejnym etapem produkcji obrazu szklanego do sypialni jest termiczne połączenie wydruku oraz dwóch warstw zabezpieczających ze szkłem. W tym celu stosujemy piece do laminacji szkła w środowisku próżni, co jest niezwykle ciekawą i innowacyjną techniką. Nasze obrazy na szkle do sypialni i nie tylko to produkty klasy premium o wysokiej wytrzymałości i bezpieczne w użytkowaniu dzięki zastosowaniu szkła hartowanego oraz oszlifowanym krawędziom. Każdy z nich wyposażyliśmy w metalowe zawieszki umożliwiające łatwe powieszenie oraz piankowe zabezpieczenia, chroniące przed uszkodzeniem ściany.


Obraz szklany do sypialni ? pomysł na prezent i nie tylko!

Obraz na szkle do sypialni to niebanalny produkt, którym możesz obdarować zarówno siebie, jak i kogoś bliskiego. Grafika dopasowana do indywidualnych upodobań oraz odporność tego produktu na wpływ promieni słonecznych sprawiają, że jest to idealna propozycja szczególnie w przypadku pełnych światła sypialni. Zapoznaj się z asortymentem ARTTOR i znajdź wymarzony obraz szklany do sypialni!

pixel