Obrazy na szkle Do łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, którego aranżacja bywa nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj dużym ograniczeniem jest jej niewielka powierzchnia. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z dekoracji, a wręcz przeciwnie. Warto zadbać o to, aby wystrój łazienki odzwierciedlał nasz charakter i był tak samo stylowy, jak reszta domu. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest zastosowanie oryginalnych i eleganckich obrazów na szkle do łazienki. To bardzo ciekawe i estetyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w małych i tych przestronnych wnętrzach.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów10086

Obrazy na szkle do łazienki - stylowy wystrój

 

Łazienka to pomieszczenie, w którym panują specyficzne warunki - znaczna wilgotność i wysoka temperatura. W związku z tym ciężko znaleźć dekoracje, które nie ulegną uszkodzeniu w takim środowisku. Rozwiązaniem są stylowe obrazy do łazienki na szkle. Ich powierzchnia bardzo dobrze sprawdza się w wymagającym otoczeniu. Dzięki temu przez lata można cieszyć się piękną ozdobą, bez nieestetycznych defektów.

 

Takie obrazy można wykorzystać również w innych wnętrzach. Sprawdzą się w korytarzu, kuchni salonie lub pokoju dziecięcym. Są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się odporność na zabrudzenia i możliwość łatwego ich usunięcia.

 

Praktyczne rozwiązanie i łatwość w utrzymaniu czystości - obraz w szkle do łazienki

 

Do takiego pomieszczenia, jakim jest łazienka, ciężko dobrać odpowiednie ozdoby. Wiele obrazów i innych dekoracji jest wrażliwych na działanie wody i wysokiej temperatury. Jednak nie warto rezygnować z ciekawych aranżacji z tego powodu. To wnętrze, tak jak każde inne powinno wyrażać charakter właściciela oraz wyglądać stylowo i estetycznie. Warto zwrócić swoją uwagę na obrazy szklane do łazienki, poszukując elementów wystroju tej specyficznej przestrzeni.

 

Dzięki zastosowaniu szkła takie obrazy są chronione przed działaniem wilgoci, której poziom jest niezwykle wysoki w łazience. Ponadto czyszczenie tych ozdób jest niezwykle proste - nie trzeba się obawiać uszkodzeń związanych z pocieraniem powierzchni i stosowaniem detergentów. Dlatego obraz szklany do łazienki jest świetnym rozwiązaniem podczas urządzania mieszkania.

 

Niebanalny obraz na szkle - łazienka w dowolnym stylu

 

Istnieje wiele różnych stylów wnętrzarskich - od surowych i minimalistycznych loftów, po wielobarwne i pełne przepychu aranżacje glamour. Każda osoba poszukująca inspiracji podczas urządzania swojego mieszkania może zdecydować, który nurt estetyczny będzie najlepiej oddawać jej charakter. W naszej ofercie dostępne są różnorodne obrazy na szkle, które z łatwością można dopasować do swoich preferencji. Występują one w licznych rozmiarach i kolorach, a do tego są bardzo atrakcyjne wizualnie.

 

Oferowane obrazy szklane do łazienki odznaczają się precyzyjnie wykonanym drukiem, a także naturalnym i głębokim odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo szklana powierzchnia zapewnia efekt wysokiego połysku, który optycznie powiększa pomieszczenia. To ważna cecha szczególnie w przypadku niewielkiego metrażu łazienek. Warto mieć na uwadze, że są to dekoracje w 100% bezpieczne. Ich krawędzie są odpowiednio wyszlifowane. O wysokiej jakości wykorzystanego szkła hartowanego, poświadcza certyfikat.

 

Mnogość wzorów i kolorów - obraz na szkle do łazienki ożywi wnętrze

 

Obraz w szkle do łazienki to rozwiązanie, które ożywi wnętrze i sprawi, że stanie się ono o wiele atrakcyjniejsze i przyjemniejsze. Dzięki temu podczas kąpieli czy przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych, będziemy mogli spoglądać na piękne krajobrazy i poczuć się niczym w egzotycznych krajach. Proponujemy szeroki wybór obrazów na szkle do łazienki, które przedstawiają motywy roślinne, geometryczne, zwierzęce czy abstrakcyjne. Te fotografie i grafiki zamknięte w solidnym, hartowanym szkle, utrzymane są w licznych tonacjach kolorystycznych. Niezależnie więc od tego, czy Twoja łazienka została wykończona w jasnych, ciemnych czy wyrazistych kolorach, z łatwością dopasujesz do niej obraz.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą obrazów na szkle ARTTOR. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę atrakcyjnych dzieł w szkle w różnorodnych odsłonach. Jeśli chcesz uzupełnić swoją przestrzeń nietuzinkowymi i estetycznymi elementami, zachęcamy do przejrzenia również pozostałych kategorii naszego sklepu. ARTTOR to pewność najlepszego wyboru!

pixel