Obrazy na szkle Do kuchni

Nowoczesny, wykorzystujący żywe, realistyczne barwy, a dzięki ogromnej liczbie wyborów zamieszczonych na nim grafik doskonale dopasowany do gustów wielu osób – tak właśnie opisać można jeden z flagowych produktów naszego sklepu, jakim jest obraz na szkle. Kuchnia to jedno z pomieszczeń, w którym panują stosunkowo trudne warunki na to, aby zdobić je jakimkolwiek dziełem sztuki. Obrazy kuchenne na szkle to jednak rozwiązanie, które spodobało się wielu z naszych Klientów. Już dziś zapoznaj się z dostępnymi w asortymencie sklepu ARTTOR obrazami na szkle do kuchni.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów10085
Wczytane21z21produktów

"

Obrazy do kuchni na szkle godne Twojej uwagi!

Obraz na szkle do kuchni ? czym właściwie jest ten produkt? Obrazy na szkle to wyjątkowa, nowoczesna forma dekoracji ściennych, umożliwiająca na zamknięcie cyfrowego wydruku w trwałej, szklanej oprawie, dodającej mu niebywałej głębi. Oferowane przez nas obrazy na szkle do kuchni to niezwykle bogaty wybór produktów wykorzystujących różnorodne motywy graficzne czy zdjęcia. Decydując się na obraz na szkle do kuchni, możemy wybierać spośród grafik nasuwających na myśl gotowanie i pyszne jedzenie. Możemy także wybrać nieco mniej tradycyjną ścieżkę i postawić na coś, co odmieni charakter naszego wnętrza. Z tego powodu w tej kategorii produktów zamieściliśmy także propozycje obrazów przedstawiających naturę, tych abstrakcyjnych, tych zawierających w sobie przepiękne krajobrazy i wiele, wiele innych. Mnogość barw oraz różnorodna stylistyka sprawia, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie.


Dlaczego obrazy szklane do kuchni to tak dobre rozwiązanie?

Niebywała trwałość to jeden z powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakup obrazu szklanego. Kuchnia to serce każdego domu, w którym zarówno wspólnie, jak i w pojedynkę można spędzać czas na przygotowywaniu pysznych posiłków. Niestety podczas gotowania wytwarzamy w niej warunki sprawiające, że tradycyjnym dekoracjom ściennym niełatwo jest w niej przetrwać ? gorąca para wodna czy opary z tłuszczu mogą sprawiać, że szybkiemu zniszczeniu ulegają klasycznie malowane obrazy. Szkło do kuchni pasuje jednak doskonale ? jest łatwe w czyszczeniu oraz pielęgnacji, a zamknięta w nim grafika nie cierpi z powodu trudnych warunków termicznych czy tych związanych z wilgocią. Różnorodne formaty naszych obrazów na szkle do kuchni, takie jak format klasyczny, kwadratowy, panoramiczny czy pionowy, pozwalają na idealne dopasowanie swojego wyboru do danej kuchni. Podobnie rzecz ma się z kolorystyką ? w zależności od tego, jaki wystrój panuje w naszej kuchni, możemy zdecydować się na obraz kuchenny na szkle spójny z całością, harmonijny i jeszcze bardziej uprzyjemniający spędzone w niej chwile.


Jak tworzymy każdy obraz do kuchni na szkle?

Proponowane w naszym sklepie obrazy do kuchni na szkle to produkty wykonane z niezwykle trwałego szkła hartowanego. Te elementy wystroju są odporne na uderzenia, dzięki zgodności z normą PN-EN 12600:2004. Powstają w wyniku połączenia termicznego wysokiej jakości wydruku oraz dwóch warstw zabezpieczających wraz ze szkłem. Aby to osiągnąć, stosujemy innowacyjną technologię pieców do laminacji szkła w środowisku próżni. Dzięki złożonym metodom ich produkcji nasze obrazy szklane do kuchni są produktami wytrzymałymi, bezpiecznymi w użytkowaniu oraz długotrwałymi. Każdy obraz szklany do kuchni wyposażyliśmy w metalową zawieszkę, dzięki której można łatwo zamontować go w wybranym miejscu, a także piankowe dystanse, służące regulacji odstępu obrazu od ściany. Obraz kuchenny na szkle to naprawdę wspaniały produkt, przypadający do gustu coraz szerszemu gronu Klientów.


Obraz szklany do kuchni ? doskonała propozycja dla Ciebie lub na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Postaw na obraz na szkle! Kuchnia to element domu, o którego dekoracji często zapominamy. Umiejętnie dobrane dodatki mogą jednak bardzo mocno wpłynąć na panującą w niej atmosferę. To właśnie jeden z powodów, dla których coraz więcej osób decyduje się na zakup obrazu szklanego do kuchni. Dodatkowo wspomniana wcześniej łatwość w pielęgnacji sprawia, że kuchnia i obrazy szklane pasują do siebie wręcz idealnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i odnalezienia nadruku, który może doskonale przyozdobić kuchnię urządzoną w dowolnym stylu wnętrzarskim ? tradycyjnym, vintage czy jakimkolwiek innym.

"

pixel