Obrazy na plótnie Styl Industrialny

Obrazy industrialne - sposób na ożywienie każdego pomieszczenia


Styl industrialny cieszy się sporą popularnością zwłaszcza wśród młodych mieszkańców dużych aglomeracji, którzy za jego pomocą pragną wyrazić swoją osobowość i nastawienie do życia. Dziś postrzega się go jako wyjątkowo oryginalny i luksusowy, a domowników za osoby odważne, zdecydowane i otwarte na zmiany. Z taką aranżacją wnętrz można najczęściej spotkać się w starych kamieniach oraz loftach. Niemniej jednak, jeśli mamy taką ochotę, bez problemu wprowadzimy go w dowolnym obiekcie, wykorzystując m.in. industrialne obrazy oraz eksperymentując z elementami wyposażenia.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2494
Wczytane21z21produktów

Tego typu wystrój z pewnością pokochają osoby, dla których ważna jest duża przestrzeń. W mieszkaniach urządzonych w tym stylu nie znajdziemy niepotrzebnych drobiazgów. Cechą charakterystyczną są wydzielone strefy, dzięki czemu nie ma potrzeby rozdzielania pokoi. Industrialne pomieszczenia są także nieco surowe, przez co wyróżniają się niesamowitym klimatem. Aby nieco przełamać chłód, warto zainwestować w industrialne obrazy na ścianę, które będą znakomicie prezentować się na powierzchni, najczęściej wykończonej betonem lub cegłą.

Czym wyróżniają się industrialne obrazy?


Oferowane przez nas dodatki znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu urządzonym w industrialnym klimacie. Obrazy są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każda osoba z łatwością dopasuje je do odcieni ścian. Charakterystyczne barwy dla tego stylu to m.in. grafit, szarości oraz khaki. Ozdoby, które można znaleźć w naszym sklepie przedstawiają różne motywy. Dużą popularnością cieszą się m.in. wizerunki miast w mniej lub bardziej artystycznym wydaniu, motywy roślinne i zwierzęce, a także geometryczne kształty i abstrakcja.

W opisywanym stylu bardzo ważne znaczenie ma eksperymentowanie z dodatkami, oryginalność oraz autentyczność. Nasze obrazy znakomicie sprawdzą się w tej roli. Można z powodzeniem umieścić je zarówno na ścianie, jak i postawić w dowolnym miejscu - na podłodze, szafce lub regałach. Postawione w centralnym punkcie, staną się główną ozdobą pomieszczenia.

Obrazy na ścianę - industrialne dekoracje, które warto mieć


Doskonale wiemy, że jakość dodatków w ogromnym stopniu wpływa na ostateczny charakter pomieszczenia oraz to w jaki sposób się ono prezentuje. Z tego względu, zadbaliśmy o to, aby nasze obrazy industrialne zachwycały jakością wykonania i starannym wykończeniem. Na uwagę zasługują przede wszystkim niezwykle wyraziste i intensywne kolory. Chcemy aby nasze dekoracje służyły jak najdłużej, dlatego zabezpieczyliśmy je specjalną warstwą lakieru UV, który nie tylko sprawia, że kolory są jeszcze bardziej nasycone, ale również chroni je przed blaknięciem.

Obrazy wyróżniają się ponadto bardzo wytrzymałą i stabilną konstrukcją, co wynika z wykorzystania wysokiej jakości płótna o gramaturze 240 g/m2 oraz mocnej ramy z blejtramu i maszynowego łączenia. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny, zadrukowaliśmy także boki każdego egzemplarza. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów. Oprócz pojedynczych dekoracji, dostępne są też tryptyki oraz wersje składające się z czterech, a nawet pięciu elementów.

pixel