Obrazy na plótnie Do salonu

Salon to idealne miejsce na ścienne dekoracje. W pokoju dziennym świetnie sprawdzą obrazy na płótnie, które przygotowaliśmy dla Ciebie w wielu wariantach. Dzięki temu wybierzesz idealny produkt niezależnie od tego, czy uwielbiasz minimalistyczne aranżacje, czy cenisz sobie niepowtarzalny urok retro wnętrz. Eleganckie i nowoczesne obrazy na płótnie do salonu czekają na Ciebie w ARTTOR!

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów20000
Wczytane21z21produktów

Obraz na płótnie do salonu - jaki wybrać?

 

Wybierając obraz na płótnie do salonu, zwróć uwagę na jego kolorystykę i wzór. Powinien on pasować do aranżacji pomieszczenia - dopełniać ją lub po prostu urozmaicać. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi nowoczesne obrazy na płótnie do salonu. Są to grafiki z geometrycznym motywem, który świetnie sprawdzi się w minimalistycznej aranżacji.

 

Chcesz podkreślić miłość do natury? Sprawdź obrazy do salonu na płótnie, które przedstawiają zwierzęta lub krajobrazy. Piękny las, niepowtarzalny wodospad czy uspokajające morze - takie widoki doskonale sprawdzą się we wnętrzu urządzonym w stonowanej kolorystyce. Dzięki krajobrazowi lub podobiźnie zwierzęcia dodasz nieco barw takiemu wystrojowi.

 

Obrazy do salonu na płótnie pasują też do eleganckiej aranżacji. W takim wnętrzu doskonale zaprezentują się grafiki z motywem kwiatów. Szczególną uwagę zwróć na różowe, które wkomponujesz w aranżację glamour. Będą dobrze wyglądać w towarzystwie czarnych i srebrnych elementów wyposażenia - właśnie takie są charakterystyczne dla wystroju glamour.

 

Obrazy na płótnie do salonu są też dobrym rozwiązaniem do industrialnego wnętrza. Loftowe aranżacje są raczej surowe i niewiele w nich ozdób. Z tego powodu warto zdecydować się na jeden duży obraz na płótnie do salonu. Idealny będzie czarno-biały, który perfekcyjnie zaprezentuje się na tle czerwonej cegły.

 

Obrazy do salonu na płótnie - gdzie zawiesić?

 

Zarówno małe, jak i duże obrazy na płótnie do salonu świetnie pasują jako dekoracja ściany nad kanapą. Ta przestrzeń nie musi przecież pozostawać pusta. Możesz zdecydować się na jeden duży, prostokątny obraz. Dobrze zaprezentuje się też zestawienie kilku sztuk, z których stworzysz niepowtarzalną kompozycję.

 

Jeśli salon jest połączony z jadalnią, to możesz zawiesić obraz na ścianie, przy której znajduje się stół z krzesłami. W ten sposób optycznie podzielisz przestrzeń.

 

Zamiast obrazów możesz też zdecydować się na wykorzystanie plakatów do salonu. Trzy sztuki wystarczą, żeby stworzyć ciekawą kompozycję. Zdecyduj się na wykorzystanie plakatów o takiej samej tematyce, ale różniących się choć delikatnie wzorem.

 

Obrazy drukowane na płótnie do salonu - poznaj ich zalety

 

Obrazy do salonu na płótnie zachwycają nie tylko różnorodnością wzorów i kolorów, lecz także jakością. Oferujemy produkty, które są drukowane na wodoodpornej tkaninie z wykorzystaniem bezwonnych, zdrowych, ekologicznych tuszy. Uzyskane barwy są niezwykle intensywne.

 

Obrazy drukowane na płótnie do salonu zabezpieczamy przy użyciu laminatu. Dzięki niemu dekoracja ścienna jest dobrze zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zastosowanie ochronnej warstwy sprawia, że kolory stają się niewrażliwe na działanie UV. Pozostają więc przez lata tak samo intensywne.


W naszej ofercie czekają na Ciebie również obrazy na szkle do salonu. Te dekoracje są wykonywane z wykorzystaniem trwałego szkła, a ich krawędzie są tak szlifowane, żeby były bezpieczne.

pixel