Obrazy na plótnie Do przedpokoju

Przedpokój to często niewielkie, wąskie pomieszczenie, w którym brakuje miejsca na ozdoby. Nie musisz z nich jednak zupełnie rezygnować! Zdecyduj się na obrazy na płótnie do przedpokoju, a sprawisz, że aranżacja stanie się znacznie ciekawsza. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór dekoracji ściennych. Wybieraj spośród obrazów z motywem geometrycznym, roślinnym lub przedstawiających wyjątkowy krajobraz.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów20000
Wczytane21z21produktów

Obraz do przedpokoju na płótnie - jaki wybrać?

 

W przedpokoju świetnie sprawdzi się obraz, który zaakcentuje styl wykorzystany w całym mieszkaniu. Dzięki odpowiedniej ozdobie od razu po wejściu do domu będzie widać, jaki styl jest Twoim ulubionym. Oferujemy tak wiele obrazów, że z łatwością znajdziesz perfekcyjną dekorację ścienną bez względu na to, czy lubisz nowoczesną, czy industrialną lub skandynawską stylistykę.

 

Doskonałym obrazem na płótnie do przedpokoju będzie ten przedstawiający abstrakcję. Może mieć pastelowe barwy, które świetnie zaprezentują się na tle białej lub szarej ściany. Abstrakcyjne obrazy wkomponujesz zarówno w nowoczesne, jak i skandynawskie wnętrze.

 

Możesz zdecydować się również na czarno-biały obraz na płótnie do przedpokoju. To świetne rozwiązanie, jeśli planujesz industrialną aranżację. Czarno-biała grafika będzie dobrze komponowała się z czerwoną cegłą zastosowaną na ścianie.

 

W naszym asortymencie nie brakuje propozycji dla fanów eleganckiego stylu. Możesz wybrać różowe kwiaty - idealnie pasują do aranżacji w stylu glamour.

 

Jak wkomponować obrazy na płótnie w aranżację przedpokoju?

 

Jeśli przedpokój jest długi i wąski, warto na jednej ze ścian stworzyć ciekawą kompozycję z obrazów. Wystarczy, że wybierzesz kilka grafik, spośród których wszystkie będą w innym rozmiarze. Warto zdecydować się zarówno na poziomie, jak i pionowe. Wybieraj spośród tych o zbliżonej tematyce, ale innych wzorach. Możesz między innymi stworzyć kompozycję z obrazów przedstawiających zwierzęta lub geometryczne wzory.

 

Dobrym pomysłem jest też wykorzystanie w przedpokoju plakatów. Możesz powiesić trzy sztuki obok siebie, żeby stworzyć tryptyk. Plakaty do przedpokoju ułożone w ten sposób powinny być zbliżone tematyką, ale różniące się wzorem.

 

Jeśli pomieszczenie jest bardzo małe, ale mimo to chcesz urozmaicić aranżację, zdecyduj się na wykorzystanie jednego obrazu. Możesz wybrać motyw geometryczny, który jest ponadczasowym rozwiązaniem. Taki wzór będzie doskonale wyglądał w nowoczesnym wnętrzu.

 

Dowiedz się więcej o zaletach obrazów do przedpokoju na płótnie

 

Obrazy do przedpokoju na płótnie są wykonywane na wodoodpornej tkaninie. Stosujemy bezwonne, bezpieczne ekologiczne tusze, które gwarantują odpowiednie nasycenie kolorów. Obrazy zachwycają wyrazistością i co ważne, przez lata zachowają estetyczny wygląd.

 

Stosujemy specjalny laminat, który tworzy warstwę ochronną. Dzięki niej powierzchnia obrazu jest skutecznie zabezpieczona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. To gwarancja, że intensywność kolorów pozostanie przez wiele lat taka sama.

 

Dbamy również o wysoką jakość ramy, która jest dokładnie oszlifowana, a wszystkie jej elementy perfekcyjnie do siebie pasują. Obraz jest od razu gotowy do montażu w przedpokoju. Ma zawieszkę, a wraz z nim dostaniesz potrzebne akcesoria montażowe, czyli śrubę i kołek.


W naszej ofercie znajdziesz też obrazy na szkle do przedpokoju. Są one wykonane z wytrzymałego szkła o grubości 4 mm, a ich trapezowy szlif na krawędziach zapewnia bezpieczeństwo.

pixel