Obrazy na plótnie Do kuchni

W kuchni często rezygnujemy z dekoracji – po prostu brakuje na nie miejsca, a poza tym byłyby nieustannie narażone na zabrudzenia. Doskonałym rozwiązaniem do tego pomieszczenia są ozdoby ścienne, które nie zabierają cennej przestrzeni. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe obrazy na płótnie do kuchni! Wybieraj spośród kolorowych i czarno-białych, abstrakcyjnych czy przedstawiających piękne krajobrazy!

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów20000
Wczytane21z21produktów

Obraz na płótnie do kuchni ? jaki wybrać?

Kiedy zastanawiasz się nad idealnym wzorem do kuchni, z pewnością przychodzą Ci na myśl te związane z żywnością. Taki motyw będzie idealnie pasował do tego pomieszczenia. Możesz zdecydować się między innymi na obraz na płótnie do kuchni przedstawiający owoce. Kolorowe kiwi, maliny czy brzoskwinie ożywią nawet spokojną aranżację pomieszczenia.


Oczywiście motyw owoców jest tylko jednym spośród wielu, które możesz wykorzystać. Doskonale sprawdzi się też abstrakcyjny wzór, szczególnie jeśli wnętrze jest nowoczesne. Możesz wybrać obraz przedstawiający barwne smugi, których odcień jest dostosowany do kolorów wykorzystanych w aranżacji.


Chcesz podkreślić elegancki wystrój kuchni i reszty mieszkania? Zdecyduj się na motyw kwiatów ? różowe będą doskonale wyglądały w pomieszczeniu zaaranżowanym w stylu glamour. Możesz też postawić na niezwykle modny motyw liści ? pasuje on do nowoczesnych wnętrz.


Obrazy na płótnie do kuchni ? gdzie je zawiesić?

Wyobraź sobie kuchnię, w której do ściany przylega zabudowa i tworzy wyspę będącą jednocześnie stołem. Właśnie na tej ścianie jest idealne miejsce na obraz. Możesz zawiesić jeden lub trzy sztuki pod sobą.


Obrazy do kuchni na płótnie będą też dobrze wyglądać na innych ścianach. Często kuchnia pełni jednocześnie funkcję jadalni. Wtedy, najczęściej przy ścianie, postawiony zostaje stół. W zależności od pomieszczenia będzie okrągły i drobny lub prostokątny i duży. Ściana, przy której stoi, jest świetnym miejscem, żeby wyeksponować obraz.


Możesz zdecydować się też na zastosowanie kilku sztuk, jeśli rozmiar ściany na to pozwala. Stworzysz z nich ciekawą kompozycję według własnego pomysłu. Dobrym rozwiązaniem jest też zastosowanie plakatów do kuchni. Z trzech sztuk zawieszonych obok siebie na takiej samej wysokości stworzysz wyjątkowy tryptyk.


Dowiedz się więcej o zaletach obrazów do kuchni na płótnie

Zaletą naszych obrazów na płótnie do kuchni jest ich wytrzymałość. Dekoracje ścienne przez lata zachowają estetyczny wygląd. Jak to możliwe? To zasługa stosowanych przez nas materiałów. Obrazy na płótnie do kuchni drukujemy przy pomocy bezwonnych, zdrowych, ekologicznych tuszy, które zapewniają nasycone kolory. Płótno jest wykonane z wodoodpornej, solidnej tkaniny.


W ARTTOR zabezpieczamy obrazy przy pomocy warstwy laminatu. Dzięki temu stają się niewrażliwe na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Warstwa ochronna sprawia, że po dotknięciu obrazu nie pozostają na nim odciski palców. Laminat zabezpiecza obraz na płótnie do kuchni przed czynnikami zewnętrznymi.


Dbamy również o wysoką jakość ramy, która jest precyzyjnie docięta i dokładnie oszlifowana. W zestawie z obrazem do kuchni na płótnie otrzymasz zestaw montażowy ? śrubę i kołek. Dzięki temu od razu udekorujesz pomieszczenie.


W naszej ofercie dostępne są też obrazy do kuchni na szkle, które charakteryzują się wytrzymałością i precyzją nadruku. Mają bezpieczne, wyszlifowane krawędzie.

pixel