Obrazy na plótnie Czarno-białe

Monochromatyczne dekoracje ścienne urozmaicą nowoczesną przestrzeń. Są też świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz ozdoby do minimalistycznego wnętrza, w którym nie ma miejsca na barwy. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie czarno-białe obrazy na płótnie, które wykorzystasz w aranżacji salonu, sypialni czy przedpokoju. Dekoracje ścienne zachwycają wzorami, a jednocześnie jakością wykonania, dzięki czemu pozostaną ozdobą Twojego domu przez lata.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów3154
Wczytane21z21produktów

Czarno-białe obrazy na płótnie - nie mają nic wspólnego z nudą!

 

Połączenie czerni i bieli jest kontrastowe, dzięki czemu tak ciekawe. Jest też uniwersalne. Biel i czerń pasuje przecież do każdego koloru - zarówno pastelowego, jak i krzykliwego. Czarno-białe obrazy na płótnie pozwolą Ci dopełnić wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu, ale sprawdzą się też w skandynawskiej aranżacji. Monochromatyczne dekoracje ścienne, na przykład z abstrakcyjnym motywem dobrze zaprezentują się w industrialnej aranżacji - zawiesisz je na ceglanej ścianie.

 

Dowiedz się więcej o czarno-białych obrazach na płótnie


Do wydrukowania czarno-białych obrazów na płótnie wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz trwałe, bezwonne, ekologiczne tusze. Dzięki temu wzór przez lata pozostanie tak intensywny, a promienie słoneczne nie doprowadzą do wyblaknięcia czerni. Oferujemy również kolorowe dekoracje ścienne - szukaj ich między innymi wśród obrazów z motywem zwierząt lub krajobrazów.

pixel