Obrazy klasyczne

Styl klasyczny to sposób na ponadczasowe urządzenie wnętrza. Nigdy nie wychodzi z mody i właściwie się nie nudzi. Królują w nim eleganckie meble, symetria, a także nawiązanie do tradycji. W klasycznych wnętrzach nie brakuje dodatków. W tej roli doskonale sprawdzą się obrazy z ARTTOR! W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje ścienne z różnymi motywami, na przykład pejzażami, zwierzętami, miastami. Nie brakuje również abstrakcyjnych i geometrycznych wzorów. Spośród tak wielu wariantów bez trudu wybierzesz obraz klasyczny do swojego domu.

Format
Wyczyść
Liczba produktów11738

Obrazy klasyczne - gdzie powiesić i jakie wybrać?

 

Obrazy klasyczne są sposobem na udekorowanie dowolnego pomieszczenia. Pozwolą Ci w estetyczny sposób zaaranżować ścianę w salonie, a także urozmaicić aranżację niewielkiej sypialni. Możesz też wykorzystać je tam, gdzie brakuje miejsca na inne elementy dekoracyjne. Takim pomieszczeniem zdecydowanie jest przedpokój.

Klasyczne malarstwo to między innymi krajobrazy czy martwa natura. Obrazy z takimi motywami pięknie zaprezentują się we wnętrzu urządzonym w ponadczasowym stylu. Możesz również wykorzystać grafikę ukazującą las o poranku lub spokojny, nadmorski krajobraz. Zwróć uwagę na klasyczne obrazy przedstawiające majestatyczne zwierzęta. W ponadczasowym wnętrzu możesz wykorzystać abstrakcyjne wzory, na przykład składające się z linii ułożonych w portret lub barwnych plam.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze obrazu klasycznego?

 

Kiedy wybierasz klasyczny obraz, zastanów się nad rozmiarem. W ARTTOR przygotowaliśmy mnóstwo propozycji zarówno kwadratowych, jak i prostokątnych dekoracji ściennych. Znajdziesz wśród nich obraz pasujący do przestronnego salonu, wąskiego przedpokoju lub mikroskopijnej sypialni. Możesz wybrać również ciekawą propozycję, jaką jest obraz składający się z kilku fragmentów.

Jeśli masz do dyspozycji dużą ścianę, weź pod uwagę stworzenie na niej galerii obrazów. Takie rozwiązanie idealnie wpisuje się w klasyczny styl wnętrza! Wybierz kilka obrazów, które mogą być zbliżone tematyką, ale wyróżniających się innymi rozmiarami. Zamontuj je na pustej ścianie według własnego pomysłu i ciesz się galerią, jakiej nie ma nikt inny!

 

Klasyczny obraz - na płótnie czy na szkle?

 

W ARTTOR przygotowaliśmy do wyboru klasyczne obrazy na szkle. Materiał ma 4 mm grubości, a jego krawędzie są dokładnie szlifowane, dzięki czemu bezpieczne. Wysokiej jakości nadruk gwarantuje głębokie nasycenie barw. Obraz na szkle jest od razu gotowy do zawieszenia. Dołączone do niego piankowe dystanse gwarantują równe odległości od ściany.

Masz do wyboru również obraz na płótnie. Wysokiej jakości wodoodporna tkanina zachowa po wykonaniu nadruku swoją fakturę. Wykorzystujemy bezwonne, ekologiczne tusze, które odznaczają się intensywnością kolorów. Obraz na długo zachowa estetyczny wygląd, ponieważ jest zabezpieczony warstwą laminatu. Dzięki temu możesz go bez obaw przecierać - nie pozostaną na nim ślady po palcach. Klasyczny obraz na płótnie - podobnie jak ten na szkle - jest od razu gotowy do zawieszenia.

 

Obrazy klasyczne i nie tylko! Poznaj naszą ofertę!

 

W ARTTOR zadbaliśmy o fanów różnych stylów urządzania wnętrz. Dzięki temu znajdziesz u nas między innymi obrazy industrialne, które świetnie wpiszą się w stylistykę inspirowaną opuszczonymi pofabrycznymi pomieszczeniami. Oprócz obrazów możesz też wybrać do loftu plakat - szczególnie sprawdzi się model w czarnej ramie, która dobrze zaprezentuje się na tle ściany pokrytej czerwoną cegłą.

Oferujemy również obrazy minimalistyczne. Możesz wkomponować je w nowoczesne lub skandynawskie wnętrze. Wśród tych dekoracji ściennych znajdziesz wzory geometryczne i abstrakcyjne, a także wiele czarno-białych grafik.

Sprawdź propozycje obrazów glamour. Będą doskonale wyglądać we wnętrzu eleganckim, wypełnionym ponadczasowymi meblami i ozdobionym błyszczącymi elementami. W takiej aranżacji mogą znaleźć się grafiki przedstawiające kwiaty.

pixel