Obrazy boho

Obrazy boho to coraz częściej poszukiwane dekoracje ścienne, ponieważ jest to styl, który zyskuje coraz większą popularność. To ciekawy i zapraszający do relaksu w luźnej atmosferze trend! Jeśli i Ty urządzasz dom lub mieszkanie w stylu inspirowanym życiem artystycznej cyganerii, zobacz co mamy do zaoferowania. Nasza oferta obrazów w stylu bohemy jest naprawdę szeroka i pozwoli Ci nie tylko pięknie ozdobić ściany, ale i podkreślić indywidualny charakter wnętrza.

Liczba produktów542
Wczytane21z21produktów

Obrazy boho ? jak dobrać odpowiednie do swojego wnętrza?

 

Każdy sposób urządzania wnętrz to pasujące do niego obrazy. Styl boho daje szerokie pole do popisu w kwestii dekorowania ścian. Jego główne cechy to nawiązania do letniego, luźnego stylu, natury, życia cyganerii artystycznej i kultury orientu.

Odzwierciedlenie wszystkich tych aspektów możemy odnaleźć na obrazach w stylu boho. Z jednej strony są to wszelkiego rodzaju motywy roślinne ? od polnych kwiatów, aż po liście egzotycznych roślin, z drugiej zaś ? zachwycające feerią barw kolorowe obrazy rodem z Indii.

Obraz boho przede wszystkim ma bardzo pozytywny charakter. Jest w nim sporo koloru i lekkości. Stąd także popularny motyw, jakim są obrazy ścienne z piórami egzotycznych ptaków. To także nawiązania do sztuki etnicznej i inspirowanych nią wzorów.

Jak wybrać odpowiedni obraz boho? Nadrzędne znaczenie będzie miał styl, który wybierzesz do urządzenia wnętrza. Możesz postawić na jasne barwy i delikatne motywy lub żywe kolory kojarzące się z krajami orientu.

 

Obrazki boho ? jak stworzyć domową galerię w stylu cyganerii?

 

Styl boho ma wiele wspólnego z eklektyzmem. Tu nie ma jednej linii, której należy przestrzegać. Obrazy mogą tylko luźno nawiązywać do siebie i tworzyć we wnętrzu szaloną galerię. Jest to sposób urządzania wnętrz, w którym możesz pozwolić sobie na dużą dowolność, a zamiast jednego, dużego obrazu, możesz postawić na kilka obrazków w stylu boho. Jest to bardzo dobra propozycja dla mniejszych przestrzeni, gdzie duże płótno mogłoby przytłoczyć całe pomieszczenie. W stylu boho mniejsze obrazki wyglądają równie dobrze, w szczególności, gdy zestawisz je z innymi dodatkami, jak narzuty, poduszki, czy efektowna porcelana.

Co ważne, w tym stylu nie musisz dbać o to, aby obrazy były oprawione w identyczne ramy. W stylu boho obrazy mogą wisieć na ścianach nieoprawione lub różnych ramach. Pozwala to stworzyć sielski klimat i podkreślić indywidualny charakter wnętrza.

Jeśli jednak urządzasz większe pomieszczenie w stylu boho, na przykład przestronny salon, obraz może być duży. Jeśli chcesz, możesz wokół niego powiesić nieco mniejsze obrazki lub zawiesić makramę z jasnego sznurka.

 

Obrazy boho na każdą kieszeń w ARTTOR

 

Styl boho ma jeszcze jedną zaletę ? można stworzyć ciekawe wnętrze za niewielkie pieniądze. Obrazki nie muszą być dziełami z galerii sztuki. Mają przede wszystkim odzwierciedlać charakter właściciela i nadawać wnętrzu klimatu. Jest to sposób na połączenie ze sobą różnych elementów, które razem tworzą niepowtarzalny styl.

W ARTTOR oferujemy dekoracje ścienne w stylu boho. Obrazy, które znajdują się w tej kategorii, są naprawdę przepiękne i stale udostępniamy kolejne motywy. Produkujemy je w dwóch wersjach ? na płótnie i na szkle. Dbamy o to, aby cały proces był przyjazny środowisku, dlatego drukujemy nasze obrazy z pomocą ekologicznych, bezwonnych tuszów. Płótna laminujemy w specjalny sposób, aby możliwe było bezproblemowe czyszczenie bez smug. Obrazy szklane z kolei tworzymy przy pomocy technologii pieców próżniowych. W procesie ich tworzenia wysokiej jakości wydruk i dwie warstwy zabezpieczające są łączone za pomocą ciepła ze szkłem. Ważne jest dla nas także bezpieczeństwo, więc brzegi każdego ze szklanych obrazów wykończone są matowym, trapezowym frezem.

Nasze obrazy mają także konkurencyjne ceny. Będziesz mile zaskoczony tym, że za tak niewielkie pieniądze możesz zamówić spektakularne dekoracje ścienne, które ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.

pixel