Obrazy art deco

Styl art deco to przede wszystkim zgeometryzowane kształty oraz dyscyplina przestrzenna. Twórcy doszukiwali się piękna w tym, co przeznaczone do codziennego użytku. To jednak nie znaczy, że w tym stylu nie ma miejsca na dodatki. W ARTTOR znajdziesz obrazy art deco, które podkreślą Twoją sympatię do stylistyki rozwijającej się w latach 1919-1939. W takich wnętrzach niezwykle ważna jest jakość, a do niej przykładamy w ARTTOR ogromną wagę. Sprawdź, jakie motywy obrazów art deco przygotowaliśmy dla Ciebie.

Format
Wyczyść
Liczba produktów8487

Obraz art deco - gdzie zawiesić i jaki wybrać?

 

Obrazy w stylu art deco są sposobem na udekorowanie dowolnego pomieszczenia - salonu, sypialni czy przedpokoju. Dekorację ścienną wykorzystasz tuż nad kominkiem, gdzie sprawdzi się jeden duży, prostokątny obraz. Możesz zawiesić ozdobę również nad łóżkiem w sypialni lub w przedpokoju, gdzie często brakuje miejsca na inne dekoracje.

Art deco w malarstwie to między innymi geometryczne formy. W ten nurt doskonale wpisała się Tamara Łempicka, ale nie tylko. Doceniano również malowidła Zofii Stryjeńskiej.

Zastanawiając się, jaki obraz w stylu art deco wybrać, weź pod uwagę te zdobione złotym kolorem. Taki błyszczący ornament sprawia, że dekoracja ścienna przyciąga wzrok. Kolejna propozycja to geometryczne wzory - idealne pasują do stylu art deco. Obrazy z tym motywem dobrze wkomponują się w uporządkowaną, funkcjonalną przestrzeń. Wnętrze inspirowane stylem pochodzącym z dwudziestolecia międzywojennego ozdobisz również pejzażem.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas szukania obrazów art deco?

 

Zwróć uwagę na rozmiar obrazu, a tych w ARTTOR nie brakuje! Oferujemy dekoracje ścienne w różnych wariantach - kwadratowe i prostokątne. Możesz zdecydować się nawet na jeden obraz składający się z kilku części.

Jeden duży obraz to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz dekoracji nad kominek lub kanapę. Trzy mniejsze możesz natomiast zawiesić nad łóżkiem w sypialni. Ciekawa propozycja dla osób, które mają do dyspozycji dużą, pustą ścianę, to stworzenie galerii z kilku obrazów w różnych rozmiarach. Jest to świetne rozwiązanie na ścianę przy schodach, ale w ten sposób możesz też zagospodarować wolną przestrzeń w przedpokoju.

 

Art deco obraz - na płótnie czy na szkle?

 

W ARTTOR znajdziesz obrazy na wysokiej jakości płótnie, które jest wodoodporne. Na materiale drukujemy grafikę przy pomocy ekologicznych, bezwonnych tuszy zapewniających głębokie nasycenie barw. Struktura płótna pozostaje widoczna. Obrazy charakteryzują się satynowo-błyszczącą powierzchnią, co wynika z zastosowania laminatu. Jest to warstwa zabezpieczająca dekorację ścienną przed czynnikami zewnętrznymi. Obraz możesz bez obaw dotykać - efekt odbicia palców nie występuje.

Oferujemy również obrazy art deco na szkle, które wyróżniają się pięknym blaskiem i intensywnością kolorów. Wysoka jakość tuszy daje głębokie nasycenie barw. Szkło o grubości 4 mm jest szlifowane w trapezowy sposób, dzięki czemu jego krawędzie są bezpieczne. Obraz na szkle ma metalową zawieszkę, która umożliwia wygodny montaż. Piankowe dystanse zapewniają natomiast równe odległości od ściany. Na czas transportu szklana dekoracja ścienna ma zabezpieczone narożniki.

 

Obrazy art deco i nie tylko w sklepie ARTTOR

 

W ARTTOR znajdziesz również obrazy w stylu nowoczesnym - to między innymi abstrakcyjne czy geometryczne grafiki. Do takiego wnętrza możesz dopasować czarno-białą dekorację ścienną, przedstawiającą znany na całym świecie zabytek architektury.

Oferujemy też obrazy industrialne, idealne do wnętrz inspirowanych amerykańskimi loftami. To dekoracje ścienne, które będą doskonale prezentowały się na tle ściany wyłożonej czerwoną cegłą.

Sprawdź również obrazy glamour. Znajdziesz wśród nich wzory, które wkomponują się we wnętrze pełne błyszczących dodatków oraz eleganckich mebli. Do domu urządzonego w stylu glamour pasują obrazy z motywem kwiatów. Sprawdzi się również abstrakcja, przede wszystkim ta ze złotym akcentem.

pixel