Obrazy do domu

Nie ma lepszego sposobu na urozmaicenie aranżacji wnętrza niż wykorzystanie dekoracji ściennych. W ARTTOR znajdziesz obrazy do domu, które sprawdzą się w różnych pomieszczeniach. Są tu produkty idealne do wąskiego korytarza, przestronnego salonu czy mikroskopijnej sypialni. Duża różnorodność wzorów sprawia, że wybierzesz idealny produkty niezależnie od tego, czy cenisz sobie retro wnętrza z duszą, czy bliższe są Ci nowoczesne aranżacje. Sprawdź, jakie obrazki do domu dla Ciebie przygotowaliśmy.

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Obrazy do domu - jak dopasować je do aranżacji?

 

W ARTTOR dbamy o fanów każdego stylu aranżacyjnego. Jeśli cenisz sobie minimalizm, sprawdź czarno-białe obrazy do domu. Są nowoczesne, mogą wyróżniać się geometrycznym wzorem. Dzięki takiej dekoracji ściennej nie zaburzysz minimalistycznego wystroju, a jednocześnie sprawisz, że wnętrze będzie ciekawsze.

 

Potrzebny Ci industrialny obraz? Dom urządzony w tym stylu powinien być wolny od skomplikowanych elementów dekoracyjnych czy kolorowych dodatków. W industrialnym wnętrzu również sprawdzą się czarno-białe obrazy.

 

Planujesz urządzić dom w stylu glamour? W ARTTOR nie brakuje obrazów, które podkreślą tę stylistykę. Wybieraj spośród dekoracji przedstawiających kwiaty, na przykład różowe. Będą dobrze wyglądały we wnętrzu, w którym królują czarne elementy wyposażenia i srebrne dodatki.

 

Obrazy do domu mogą być też uniwersalne. Motywy takie jak morze, wodospad czy las pasują tak naprawdę do każdego wnętrza - zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. W naszym asortymencie nie brakuje też modnych wzorów. Popularnością cieszą się między innymi motywy roślinne, a szczególnie wzory dużych, zielonych liści.

 

Obrazy w domu - gdzie zawiesić?

 

Obrazki do domu mają tę zaletę, że są idealną dekoracją do każdego pomieszczenia. Możesz wykorzystać dekorację ścienną w salonie - dobrze zaprezentuje się szczególnie nad kanapą. W tym miejscu możesz umieścić szeroki, duży obraz. Dom urozmaicisz też przy pomocy kompozycji składającej się z kilku obrazów o różnych rozmiarach. Możesz wykorzystać ją na wolnej ścianie w salonie.

 

Obrazy mogą też zawisnąć w sypialni. Tuż nad łóżkiem jest na to idealne miejsce. Możesz też stworzyć ciekawą kompozycję naprzeciwko łóżka. Połącz obrazy różnych rozmiarów z wieloma małymi lustrami.

 

Kolejne idealne miejsce na obrazy do domu to korytarz i przedpokój. Są to niewielkie, często wąskie pomieszczenia, w których trudno o lepszą dekorację niż ta ścienna. Obraz na ścianie wykorzystasz również w toalecie. Możesz urozmaicić nim łazienkę, co pozwoli Ci stworzyć w niej jeszcze przyjemniejszą przestrzeń do relaksu.

 

Obrazy do domu nowoczesne czy klasyczne znajdą też zastosowanie w biurze. Taka przestrzeń pozostanie funkcjonalna, a dzięki dekoracji ściennej będzie też ciekawsza.

 

Obrazki do domu - czym się charakteryzują?

 

Obraz na ścianie w domu powinien zachwycać wzorem, jednak musi być też solidny. W ARTTOR dbamy o obydwa te aspekty, dlatego nasze dekoracje ścienne powstają z wysokiej jakości materiałów. Nadruk tworzymy przy pomocy bezwonnych, ekologicznych tuszy, które są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Obrazy powstają na wodoodpornym płótnie.

 

Stosujemy specjalny laminat, który tworzy zabezpieczającą warstwę. Dzięki temu obrazy w domu będą wisiały przez wiele lat, a ich powierzchnia pozostanie wolna od nieestetycznych śladów. Produkt jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, dlatego nie wyblaknie. Kolory pozostaną na długo intensywne.

 

Jeśli chcesz ozdobić dom obrazem, zwróć też uwagę na ramę. W ARTTOR stworzyliśmy ją z solidnych materiałów. Jest dokładnie oszlifowana i precyzyjnie wycięta na wymiar, dlatego z płótnem tworzy zintegrowaną całość.

 

Obraz na ścianie w domu - co jeszcze warto o nim wiedzieć?

 

Obrazy w mieszkaniu czy domu powinny być dopasowane do wielkości pomieszczenia. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie różne propozycje - pionowe czy pionowe. Oferujemy też obrazy, które składają się z kilku części.

 

Nasze produkty są gotowe do zamontowania w domu. W zestawie z obrazem otrzymasz akcesoria takie jak śruba i kołek, więc od razu umieścisz dekorację na ścianie.


W naszej ofercie dostępne są również plakaty do domu, które świetnie zaprezentują się w nowoczesnym wnętrzu. Możesz zdecydować się też na obraz na szkle. Jest wykonany z grubego, solidnego szkła, a jego krawędzie zostały wyszlifowane w taki sposób, żeby były w pełni bezpieczne.

pixel