Obrazy w ramie

Obrazy w ramie od niepamiętnych czasów aż do dziś zaliczane są do najpopularniejszych dekoracji ściennych. Odpowiednio dobrana rama spełnia funkcję techniczną i estetyczną zarazem. Po pierwsze stabilizuje płaszczyznę, zabezpiecza krawędzie i chroni obraz przed zniszczeniem. Po drugie oddziela świat obrazu od rzeczywistości zewnętrznej, staje się symboliczną bramą do wyobraźni twórcy, więc odpowiednio dobrana może wspomagać odbiór, potęgować wrażenia i wzmacniać oddziaływanie obrazu. Klasyczna drewniana rama dostępna w różnych kolorach pozwala precyzyjnie ulokować obraz w każdym pomieszczeniu w domu bądź biurze. Obrazy w ramie, będąc stylową i praktyczną dekoracją wnętrza, pozwalają zachować tradycję w nowoczesnym wydaniu. Zainspiruj się naszymi obrazami, dobierz wybraną ramę i wskaż obraz idealnie pasujący do Twojego pomieszczenia.

Zobacz wideo prezentujące obrazy w drewnianej ramie

WYKONANIE: Obraz gotowy do powieszenia na ścianę. Wydruk wykonany na wysokiej jakości płótnie o gramaturze 240g/m2 posiada nowoczesną i stylową drewnianą ramę o szerokości 2,5 cm. Tył obrazu zabezpieczony jest sztywną płytą HDF o grubości 3mm. Zawieszka na stałe przymocowana do ramy obrazu.

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ: Obraz wykonywany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku. Podczas produkcji używane są ekologiczne, bezwonne i trwałe tusze pigmentowe o głębokim nasyceniu barw. Obraz pokryty jest laminatem, który chroni go przed utratą koloru oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Obraz można czyścić, przecierać, dotykać - efekt smug lub odcisków palców nie występuje. Powierzchnia obrazu jest odporna na działanie promieni słonecznych UV.

Szczegóły produktu

Wysokogatunkowe materiały wykorzystywane do produkcji naszych obrazów w drewnianej ramie pozwalają oferować nam produkty zaliczane do klasy Premium. Dopracowana technologia produkcji do perfekcji umożliwia ARTTOR zaoferowanie klientom obrazów w drewnianej ramie spełniających najwyższe standardy w Europie. Nowoczesne systemy produkcyjne oraz precyzyjny wydruk w połączeniu z ludzką dokładnością i starannością umożliwiły stworzenie produktu idealnego. Obrazy na płótnie wnoszą do każdego wnętrza powiew prawdziwej sztuki. Wybierane są najczęściej przez osoby ceniące sobie rozmaicie rozumiane piękno.

Unikatowy efekt satynowo-błyszczącej powierzchni - Obraz na płótnie, aby na lata mógł prezentować się wyśmienicie musi posiadać zabezpieczoną powierzchnię płótna. Każdy wydruk pokrywamy specjalistycznym laminatem nadającym unikatową satynowo-błyszczącą powierzchnię. Po procesie laminacji wydruk zostaje całkowicie zabezpieczony i nabiera wyrazistej ostrości ukazując niespotykaną głębię kolorów.

6 kolorów ram do wyboru - Obraz w ramie dostępny jest w naszej ofercie w sześciu wariantach kolorystycznych ramy. W zależności od wnętrza stylu oraz wystroju można indywidualnie dobrać kolor ramy do posiadanego wnętrza. Odpowiednio dobrana rama spełnia funkcję techniczną i estetyczną zarazem.

Obraz gotowy do zawieszenia - Każdy obraz posiada zamocowaną do ramy zawieszkę oraz komplet montażowy (śruba + kołek), dzięki czemu jest gotowy do powieszenia na ścianę.

Widoczna struktura płótna oraz Ekologiczne tusze pigmentowe - Płótno wykorzystywane do naszych obrazów to wysokogatunkowa wodoodporna tkanina o gramaturze 240g/m2. Jest ono dedykowane do profesjonalnych ploterów umożliwiających wykonaniu ekologicznych wydruków. Używamy ekologicznych, bezwonnych i trwałych tuszy o głębokim nasyceniu barw. Nowoczesna technologia wydruku umieszcza precyzyjnie naniesienie wydruku zachowując widoczną strukturę płótna.

Trwałe kolory - Zastosowanie ochronnej warstwy lakieru UV - Wszystkie obrazy ARTTOR pokryte są laminatem! Laminat zabezpiecza wydruk, nasyca kolory oraz chroni przed utratą koloru i czynnikami zewnętrznymi. Nasze obrazy można czyścić, przecierać, dotykać - efekt smug lub odcisków palców nie występuje.

Stabilna drewniana rama o szerokości 25mm - Ramy używane do produkcji obrazów na płótnie posiadają 25mm szerokości. Precyzyjnie docięte ramy pod wymiar przy użyciu maszyn stolarskich gwarantują w połączeniu z unikatowym wydrukiem idealny efekt końcowy. Nasze ramy to gwarancja produktu na najwyższym poziomie.

Maszynowe łączenie ram, stabilna rama - Rama obrazu stanowi jego podstawę. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces produkcji ram był bezpieczny i trwały. Precyzja maszyn i technologii w połączenie z ludzkim dozorem daje nam gwarancje uzyskania stabilnej i designerskiej ramy.

3mm płyta HDF zabezpieczająca tył obrazu oraz blaszki mocujące - Tył obrazu zabezpieczony jest sztywną płytą HDF o grubości 3mm. Rama wraz z płytą HDF połączone są specjalnymi blaszkami utrzymującymi obraz w sztywnej pozycji.

Wysyłka i bezpieczeństwo

Folia pęcherzykowa oraz solidny karton - Obrazy w ramie owijane są staranie w folię pęcherzykową tak, aby bezpiecznie chronić produkt na czas transportu do momentu jego montażu. Bezpieczny 5-warstwowy karton o gramaturze 730g/m2 daje gwarancję bezpiecznego przebycia drogi z naszego magazynu do wskazanego przez Państwa miejsca. Tysiące produktów wysyłanych każdego miesiąca do klientów z różnych zakątków świata pozwoliły nam dopracować proces pakowania i wysyłki do perfekcji. Oprócz dokładania wszelkich starań z naszej strony odnośnie pakowania dodatkowo każda przesyłka jest przez nas ubezpieczana na ewentualny wypadek uszkodzenia!

Przejdź do sklepu z produktami - OBRAZY W RAMIE
pixel