Obrazy na szkle

Walory szkła wykorzystywanego do dekoracji doceniono już przed wiekami, żeby wspomnieć choćby rolę witraży. Współcześnie szkło dzięki nowym technologiom, jest chętnie używane w architekturze wnętrz, ponieważ znakomicie koresponduje z nowoczesnym wystrojem, odświeża wizualnie przestrzeń, może tworzyć też nadzwyczajny klimat. Według znawców przedmiotu szkło to najpełniejsza energetycznie substancja, łącząca wszystkie żywioły: ziemię - kwarc, ogień - termiczna obróbka, wodę - płynna postać i powietrze - przezroczysta lekkość. Może więc właśnie dlatego szklana dekoracja tak mocno przemówi do Twojej wyobraźni. Obraz na szkle przyciąga wzrok dzięki efektowi głębi. Wspaniale wygląda w pokojach reprezentacyjnych. Idealnie gładka powierzchnia szklana ożywia kolory wydruku, nadając im intensywność. Obraz na szkle wykonany jest z bezpiecznego szkła hartowanego, więc nie stwarza tym samym zagrożenia w użytkowaniu. Tego typu obrazy rewelacyjnie komponują się z nowoczesnym wnętrzem, gdyż podkreślają jego charakter, a równocześnie w niekonwencjonalny sposób zdobią wnętrze tradycyjne, działając na zasadzie zderzenia stylów. Grafiki na szkle to obrazy idealne dla każdego!

Zobacz wideo prezentujące obrazy na szkle

WYKONANIE: Obraz na szkle wykonany jest ze szkła o grubości 4mm. Krawędzie szkła posiadają matowy szlif trapezowy. Obraz bezpieczny w użytkowaniu i gotowy do powieszenia – posiada metalowe zawieszki zamocowane do tylnej części obrazu oraz piankowe dystanse regulujące równomierny odstęp obrazu od ściany.

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ: Obraz szklany wytwarzany jest z najwyższą dbałością o szczegóły, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii druku - gwarantuje to zachowanie naturalnych barw i wysokie nasycenie kolorów. Powierzchnia obrazu jest odporna na działanie promieni słonecznych UV. Produkcja obrazów na szkle odbywa się wieloetapowo. Wysokiej jakości wydruk oraz dwie warstwy zabezpieczające poddawane są procesowi termicznego połączenia ze szkłem. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjną technologię pieców do laminacji szkła w środowisku próżni.

Szczegóły produktu

Produkcja obrazów na szkle odbywa się wieloetapowo. Proces produkcji jest niezwykle precyzyjny i innowacyjny - finalne wykończenie obrazu wykorzystuje technologię umieszczenia produktu w środowisku próżni, gwarantując tym samym pełne scalenie się wszystkich warstw produktu w jedną bezpieczną całość. Obraz wykonany jest z wyjątkowo cenionego w architekturze wnętrz materiału jakim jest szkło. Szklany obraz to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ozdoby trwałej i prostej w czyszczeniu. Cyfrowo naniesiony wydruk w połączeniu ze szkłem nadaje produktowi eleganci i szlachetności. Trójwymiarowa głębia i połysk szkła, sprawiają, że obraz będzie świetnie prezentował się w każdym wnętrzu!

Ekskluzywny efekt wysokiego połysku - Wysoka przezroczystość szkła zapewnia idealną błyszczącą powierzchnię. Obraz na szkle charakteryzuje się pięknym połyskiem i dużą intensywność koloru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy otrzymujemy głębokie nasycenie barw a obraz w połączeniu ze szkłem zyskuje niesamowity efekt 3d.

Szkło o grubości 4mm - Obraz wykonany jest z wytrzymałego szkła o grubości 4mm, które w połączeniu z precyzyjną jakością wydruku pozwala oferować wysokiej klasy produkt. Szkło zachowuje naturalne barwy wydruku.

Trapezowy szlif krawędzi - Precyzyjnie i bezpiecznie krawędzie wyszlifowane w kształcie trapezu - szlif trapezowy matowy.

Produkt kompletny - gotowy do zawieszenia - Montaż jest niezwykle prosty i łatwy, szklany obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę, wyposażony jest w zamontowaną metalową zawieszkę umożliwiającą wygodny montaż oraz piankowe dystanse.

Piankowe dystanse - Dystanse gwarantują obrazowi jednakowy odstęp od ściany. Pełnią one również funkcję stabilizującą i zabezpieczającą.

Bezpieczne metalowe zawieszki - Każdy obraz na szkle wyposażony jest w zamontowane na stałe metalową zawieszkę lub zawieszki - umożliwiając wygodny montaż.

Wysyłka i bezpieczeństwo

Produkty szklane mimo swojej szlachetności są niezwykle trudne w transporcie. Od lat wysyłamy nasze produkty do klientów w całej Europie. Lata doświadczeń pozwoliły nam dopracować sposób i technologię wysyłek tak, aby przesyłki bezpiecznie docierały do naszych licznych klientów. Chcąc, aby zamówiony towar dotarł bezproblemowe wyposażamy go w liczne elementy chroniące obraz przed ewentualnymi trudnościami. W skład opakowania wchodzą: Pianka polietylenowa, Styropian, Plastikowe narożniki, Płyta HDF oraz Sztywna skrzynia wykonana z płyty OSB. Kompleksowo i zgodnie z procedurami przygotowana przesyłka to gwarancja bezproblemowej drogi jaką musi przebyć towar do docelowego końcowego punktu.

Zabezpieczenie narożników na czas transportu - Podstawowy element zabezpieczający jakim jest sztywny element zabezpieczający krawędź przed uszkodzeniem to podstawa ochrony narożników obrazów przed uszkodzeniem i skruszeniem krawędzi.

Bezpieczne opakowanie na czas transportu - Sztywne i bezpieczne umieszczenie obrazu na czas transportu to podstawa transportu ekskluzywnych i prestiżowych produktów jakimi są obrazy na szkle. Oprócz dokładania wszelkich starań z naszej strony odnośnie pakowania dodatkowo każda przesyłka jest przez nas ubezpieczana na ewentualny wypadek uszkodzenia!

Przejdź do sklepu z produktami - OBRAZY NA SZKLE
pixel