Nowoczesne obrazy na płótnie

Styl nowoczesny we wnętrzach wyróżnia się wykorzystaniem stonowanych barw. Pomieszczenia są przestronne i jasne, a zamiast wielu dekoracji stosuje się w nich kilka, ale wyjątkowych. Właśnie dlatego świetnym rozwiązaniem są nowoczesne obrazy na płótnie, których przyciągające uwagę wzory urozmaicają przestrzeń. Wybieraj spośród kolorowych i czarno-białych, abstrakcyjnych czy z roślinnym motywem dekoracji ściennych i ciesz się nowoczesnym wnętrzem, które jest jedyne w swoim rodzaju. Sprawdź, jakie obrazy na płótnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Nowoczesny obraz na płótnie - jaki wybrać?

 

Do nowoczesnych wnętrz pasują minimalistyczne obrazy, dlatego świetnie sprawdzą się czarno-białe grafiki. Chaotyczne linie, które po dłuższym przyjrzeniu się ukazują sylwetkę lub twarz, to pomysł idealny na udekorowanie współczesnej przestrzeni. Możesz też wprowadzić do niej nieco barw! Ważne, żeby nie było ich zbyt wiele. Zamiast dużej, barwnej kanapy, lepiej sprawdzi się wielokolorowy, nowoczesny obraz na płótnie. Może przedstawiać abstrakcję w kilku kolorach lub wyróżniać się roślinnym motywem.

Zwróć uwagę na wzór dużych, zielonych liści - ten motyw cieszy się popularnością od kilku sezonów i pasuje również do nowoczesnego wnętrza. Podczas urządzania salonu warto pamiętać, że to pomieszczenie, które jest reprezentacyjne. Warto więc wkomponować w nie obraz z motywem ukazującym Twoje hobby, na przykład podróże. W gabinecie natomiast możesz powiesić dekorację ścienną nawiązującą do Twojej pracy.

 

Jak wkomponować nowoczesny obraz na płótnie we wnętrze?

 

Obrazy nowoczesne na płótnie występują w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model pasujący do pomysłu na aranżację. Jeden, duży, poziomy obraz wykorzystasz nad kanapą w salonie, żeby zapełnić tę pustą przestrzeń. Możesz też wybrać trzy mniejsze sztuki, które zawiesisz w pozycji pionowej. Niech znajdą się obok siebie w równych odległościach a stworzysz z nich modny tryptyk. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w salonie, lecz także w sypialni. Przy pomocy obrazów na płótnie możesz zagospodarować pustą ścianę przy schodach. Wystarczy, że wybierzesz kilka sztuk w różnych rozmiarach i stworzysz z nich ciekawą kompozycję według własnego pomysłu.

 

Poznaj zalety nowoczesnych obrazów na płótnie

 

Nowoczesne obrazy na płótnie cechują się ciekawymi wzorami. Poza tym są przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego na długo zachowują atrakcyjny wygląd. Obrazy drukujemy na wysokiej jakości, wodoodpornej tkaninie. Do druku wykorzystujemy ekologiczne, bezwonne tusze, które zapewniają trwałe i intensywne kolory. Głębokie nasycenie barw będzie długo cieszyć Twoje oczy dzięki zabezpieczeniu obrazów laminatem. Chroni on ich powierzchnię przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zabezpieczony druk możesz przecierać. Po dotyku nie pozostaną nieestetyczne ślady palców.

Ramy nowoczesnych obrazów na płótnie są wykonywane ze stabilnych listew. Nawet przy dekoracjach o większych rozmiarach ramy się nie odkształcają. Listwy są precyzyjnie docięte i oszlifowane, dlatego bezpieczne. Od razu możesz zawiesić obraz na ścianie dzięki zawieszce zamocowanej do ramy oraz kompletowi montażowemu. W ARTTOR znajdziesz również inne dekoracje ścienne - są to między innymi ciekawe obrazy na szkle. Dostępne są też plakaty, wśród których znajdziesz wiele motywów, na przykład abstrakcję.

pixel