Nowoczesne obrazy do salonu kwiaty

Styl nowoczesny charakteryzuje się minimalizmem, stonowaną kolorystyką i przestrzennością. Prostota nie oznacza jednak w tym miejscu surowości, dlatego współczesne wnętrza warto dopełnić dekoracjami. Aby nadać charakteru białej ścianie, znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie niebanalnych dzieł. W tej kategorii znajdziesz nowoczesne obrazy do salonu z motywem kwiatów, który wprowadzi do Twojego salonu pozytywną energię.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2296
Wczytane21z21produktów

Nowoczesne obrazy do salonu - kwiaty w niebanalnym wydaniu

W ARTTOR znajdziesz liczne nowoczesne obrazy do salonu. Kwiaty na nich przedstawione mogą występować w różnych odsłonach ? od realistycznych kompozycji poprzez abstrakcyjne motywy, które z pewnością przyciągną wzrok niejednej osoby. Nowoczesne obrazy do salonu z motywem kwiatów mogą urozmaicić przestrzeń Twojego domu, sprawić, że stanie się pełen energii i naturalnego uroku. W naszej ofercie dostępne są także nowoczesne obrazy z japońskim lub kolonialnym motywem kwiatowym. Takie modele nadadzą Twojemu salonowi nieco egzotycznego wyrazu, pozostając wciąż w nowoczesnej tonacji.

Jeśli chcesz przełamać minimalizm, wybierz kolorowy, nowoczesny obraz do salonu. Kwiaty w takim wydaniu będą odznaczać się na tle stonowanej kolorystyki Twojego wnętrza. Dodatkowo wprowadzą do niego dozę wyrazistości i pozytywnej energii. Jesteś osobą, która uwielbia minimalizm? Doskonale się składa, ponieważ nasza oferta przepełniona jest również obrazami w odcieniach bieli, szarości i czerni. Takie modele idealnie wpiszą się podstawowe założenia wnętrz modernistycznych i nowoczesnych.

 

Nowoczesne obrazy do salonu z motywem kwiatów - wybierz model dopasowany do Twojego wnętrza

W ARTTOR znajdziesz nowoczesne obrazy do salonu z motywem kwiatów, które odmienią Twoje wnętrze. Prezentujemy bogatą ofertę dzieł w licznych wariantach. Możesz zdecydować nie tylko o nadruku, lecz także rozmiarze produktu. Co więcej, proponujemy ponadto obrazy na płótnie i na szkle. Za wyborem obrazów z naszej oferty przemawia nie tylko różnorodność, lecz także wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena. Z ARTTOR urządzisz nie tylko dom, lecz także biuro i przestrzenie komercyjne. Wybierz jeden obraz, który idealnie dopełni Twoją przestrzeń lub zdecyduj się na kilkuelementowe kompozycje. Kwiaty możesz połączyć ponadto z innymi obrazami, które znajdziesz w naszej ofercie, np. przedstawiającymi motywy roślinne, geometryczne czy zwierzęce.

 

Wysokiej jakości nowoczesny obraz do salonu w kwiaty

Kwiaty to motyw charakteryzujący się często żywymi, intensywnymi barwami, a także wieloma detalami. Dlatego druk na obrazie prezentującym taki deseń powinien odznaczać się długą żywotnością. W ARTTOR obrazy na płótnie drukowane są na specjalnej, wodoodpornej tkaninie, a dodatkowo pokryte są warstwą zabezpieczającą przed promieniami UV.

Nowoczesne obrazy do salonu z motywem kwiatów mogą być wykonane zarówno na płótnie, jak i na szkle. Dobierane szkło ma grubość 4 milimetrów, a do tego jest wysoce odporne na zniszczenia i zarysowania. Dzięki precyzyjnemu oszlifowaniu krawędzi obrazy te prezentują się nie tylko pięknie i ciekawie, lecz także są odpowiednio zabezpieczone. Obrazy na szkle świetnie prezentują się właśnie w salonie, gdzie najwięcej gości może je zobaczyć i podziwiać. Jeśli lubisz motywy kwiatowe w nowoczesnych wnętrzach, w ARTTOR znajdziesz wiele przeróżnych wariantów, które wiernie oddadzą Twoją botaniczną i estetyczną pasję, a także dopełnią unikalną aranżację salonu.

pixel