Duże obrazy do salonu w ramach

Duży obraz do salonu w ramie to idealny element wielu aranżacji. Nieważne czy planujesz nowoczesny salon, klasyczny, vintage, boho czy w stylu glamour – na duży obraz w ramie na pewno znajdzie się tam miejsce. Wystarczy dobrać optymalny rozmiar i styl obrazu, aby ten idealnie komponował się z wnętrzem. Dzięki niemu można sprawić, że cały styl nabierze głębi, elegancji albo energii. Wszystko zależy od tego, co wybierzesz do swojego pomieszczenia.

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Przez obraz pokaż prawdziwego siebie!

Obrazy mają niesamowitą moc. Są w stanie nie tylko uzupełnić wnętrze, zmniejszyć pogłos w pomieszczeniu, zwiększyć komfort przebywania w danym pokoju, lecz także wyrazić to, co jest gdzieś głęboko w sercu właściciela mieszkania czy domowników. Niech obraz, który zawiśnie w salonie, będzie częścią Ciebie. Dobierz do tak, aby nie tylko pasował do wystroju, ale abyś mógł na niego patrzeć z przyjemnością i nieukrywaną radością. Obrazy powinny wpływać pozytywnie na samopoczucie osób, które przebywają w ich otoczeniu. Przy obrazie w swoim salonie musisz jednak czuć się dobrze, aby cały klimat pomieszczenia umożliwiał komfortowy odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz obraz, który pasuje do Twojego hobby, budzi w Tobie miłe skojarzenia albo taki, z którym czujesz się emocjonalnie związany. W ten sposób znajdziesz idealny dla siebie obraz do salonu.

Przełam monotonię ? postaw na nowoczesne duże obrazy do salonu w ramach

Chcesz, aby Twój salon rozbłysnął dzięki nowoczesnemu obrazowi? Postaw na wzory geometryczne, obrazy z motywami roślinnymi bądź na abstrakcje. Wybór kolorów takich obrazów zależy od wnętrza i tego, co gra Ci w duszy. Jeśli czujesz, że do Twojego salonu będzie pasować czarno-biały obraz, kup ten z małą ilością barw. Pamiętaj jednak, że kolorowe obrazy mogą dobrze ożywić wnętrze i to bez dodatkowych dekoracji wokół. Takie pastelowe nowoczesne duże obrazy w ramach, które wiesza się w salonie, świetnie łączą się ze stylem minimalistycznym i industrialnym. Do tego drugiego najlepsze są kolorowe abstrakcje.

Nowoczesne duże obrazy do salonu w ramach są chętnie widywane również w pomieszczeniach typu glamour, w których ceni się każdy detal zwiększający szyk całości. W tego typu salonach najlepiej postawić na obrazy ze złotymi czy też srebrnymi akcentami.

Klasyczne duże obrazy do salonu w ramach

W naszym sklepie nie brakuje jednak również klasycznych obrazów. Idealnie pasują one do tradycyjnych wnętrz, zaprojektowanych w klimacie vintage czy w stylu boho.

Klasyczny duży obraz do salonu w ramie może przedstawiać np. martwą naturę, motywy botaniczne czy nawet portrety. W naszym sklepie internetowym znaleźć można wiele cenionych klasycznych obrazów, które przedstawiają talizmany czy też orientalne skarby. Są to bardzo cenione dekoracje w klasycznych wnętrzach, które nadają głębi i zachwycają wielu odbiorców.Klasyczny duży obraz do salonu w ramie powinien mieć w sobie to coś, co będzie podkreślało jego wyjątkowość. Na ogół są to kolory, które przykuwała uwagę. Warto postawić przede wszystkim na obrazy z niebieskimi odcieniami, które pozytywnie wpływają na samopoczucie, dodają energii i pobudzają kreatywność. W sklepie ARTTOR znajdziesz różnorodne duże obrazy do salonu w ramach, charakteryzujące się różnymi kształtami, kolorami i wzorami.

pixel