Obrazy do sypialni w ramach

Sypialnia ma sprzyjać odpoczynkowi, co możesz osiągnąć nie tylko dzięki wygodnym meblom, lecz także odpowiedniej aranżacji. Stonowane kolory, delikatne, żółte światło i przytulne tkaniny dadzą świetny rezultat. Nie zapomnij o dekoracjach! Nawet w mikroskopijnej sypialni znajdziesz na nie miejsce. Niech ściany ozdobi jeden obraz lub kompozycja kilku, na przykład z Twoim ulubionym miastem lub po prostu wzorem pasującym do aranżacji. Zajrzyj do ARTTOR, gdzie znajdziesz obrazy w ramkach do sypialni.

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Jaki wybrać motyw obrazu w ramce do sypialni?

Pierwszy sposób na dobranie obrazu w ramce do sypialni to szukanie wśród motywów pasujących do stylu pomieszczenia. W nowoczesnej aranżacji królują geometryczne formy i spokojne kolory. Doskonałym urozmaiceniem będzie abstrakcyjny obraz, na przykład w czarno-białej wersji. Możesz też zdecydować się na produkt z geometrycznym wzorem w kilku kolorach ? będzie dobrze wyglądał na tle białej ściany. Jeśli szukasz propozycji idealnej do klasycznego wystroju, zwróć uwagę na obrazy do sypialni w ramach przedstawiające roślinność. Bukiet różowych kwiatów, ogromne liście czy budząca się do życia roślina ? takie motywy dopełnią elegancką, kobiecą przestrzeń.


W ARTTOR nie brakuje propozycji dla fanów industrialnego stylu. Ten surowy wystrój wymaga minimalistycznych dodatków, dlatego sprawdź obrazy w ramie do sypialni, które przedstawiają czarno-białą mapę lub panoramę miasta w monochromatycznej wersji. Motyw kosmosu, tańczące postaci, zwierzę ? na te wzory również zwróć uwagę, gdy urządzasz sypialnię.


Poznaj zalety obrazów w ramie do sypialni

Duża różnorodność wzorów ułatwia wybranie ciekawego obrazu w ramie do sypialni. Do zalet produktów należy jednak coś więcej niż wygląd. Produkty do dekoracji ścian są przygotowywane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu posłużą Ci na długo. Do produkcji wykorzystujemy solidne ramy, które łączymy maszynowo. Są one docięte na wymiar, a poza tym dokładnie wyszlifowane. W przypadku większych obrazów w ramie do sypialni dodatkowo stosujemy poprzeczne wzmocnenie, co zapobiega odkształcaniu się listew.


Obrazy do sypialni w ramach są nadrukowane na płótnie wysokiej jakości z wykorzystaniem bezwonnego, ekologicznego tuszu, który charakteryzuje się głębokim nasyceniem barw. Obrazy na płótnie mają satynowo-błyszczące wykończenie, co jest zasługą laminatu. Wpływa on pozytywnie zarówno na wygląd, jak i właściwości dekoracji ściennej. Warstwa laminatu skutecznie zabezpiecza obrazy w ramkach do sypialni przed uszkodzeniem, a przede wszystkim przed negatywnym działaniem promieni UV. Dzięki temu na długo możesz cieszyć się obrazem z nasyconymi kolorami. Możesz bez obaw dotykać powierzchni obrazu ? nie pozostaną na nim nieestetyczne ślady po palcach.


Obrazy w ramach do sypialni i nie tylko!

W ARTTOR przygotowaliśmy również dekoracje ścienne do innych pomieszczeń. Znajdziesz tutaj obrazy do przedpokoju, gdzie zazwyczaj brakuje miejsca na ozdoby. Dzięki obrazom również to pomieszczenie może wyglądać ciekawie. Sprawdź też ciekawe propozycji obrazów do kuchni ? te z motywem żywności będą idealnie komponować się z wystrojem. Możesz powiesić obraz tuż nad stołem. Zwierzęta i kosmos ? szukaj wśród produktów z tymi motywami, jeśli zależy Ci na obrazie do pokoju dziecka. Mogą przedstawiać zwierzęta leśne ? takie grafiki często przypominają zdjęcia. Nie brakuje również obrazów, na których widnieją postacie zwierząt niczym z bajki.

pixel