Obrazy do sypialni glamour

Wnętrza glamour są eleganckie, a wykorzystywane w nich kolory to często srebrny, czarny i fioletowy. Jeśli chcesz podkreślić ten styl w sypialni, zdecyduj się na ciekawy obraz. Dekoracja ścienna sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu, a zawiesić ją możesz nad łóżkiem lub naprzeciwko tego mebla. Luksusowy charakter wystroju podkreślisz przy pomocy różnych motywów, na przykład abstrakcyjnego lub roślinnego. Sprawdź, jakie obrazy do sypialni glamour przygotowaliśmy dla Ciebie w ARTTOR.

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów407
Wczytane21z21produktów

Obrazy do sypialni w stylu glamour ? jaki wzór wybrać?

Jedną z idealnych propozycji do sypialni zaaranżowanej w stylu glamour jest obraz z motywem kwiatów. Doskonale sprawdzą się różowe, fioletowe i białe na czarnym tle. Kolejna propozycja to abstrakcyjne, pastelowe wzory z dodatkiem złotego koloru, który idealnie wpisuje się w charakter wnętrz glamour. Elegancki wystrój podkreślisz przy pomocy obrazu przedstawiającego złoty liść na czarnym tle ? taki motyw ciekawie zaprezentuje się na tle ciemnej ściany.


Zwróć też uwagę na dekoracje ścienne, na których króluje różowy kolor. Idealny obraz do sypialni glamour z motywem flaminga. Jeśli nie przepadasz za dużą liczbą barw we wnętrzu, zdecyduj się na czarno-biały obraz, na przykład abstrakcyjny. Możesz też wybrać monochromatyczną grafikę, ale subtelnie, w jednym miejscu ozdobioną złotym kolorem.


Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas szukania obrazu do sypialni glamour?

Obrazy do sypialni glamour powinny być dopasowane do aranżacji, ale to nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań. Dobierz odpowiedni rozmiar grafiki. Idealnie sprawdzi się taka, która będzie miała zbliżoną szerokość do zagłówka łóżka. Możesz też zdecydować się na połączenie kilku mniejszych obrazów, z których stworzysz ciekawą kompozycję. Dobierz grafiki zbliżone tematycznie, ale z innym wzorem. Mogą być to na przykład wyłącznie czarno-białe obrazy do sypialni w stylu glamour. Sprawdzą się też trzy dekoracje z abstrakcyjnymi wzorami, spośród których każda jest urozmaicona złotym kolorem.


Dowiedz się więcej o obrazach do sypialni glamour

Obraz do sypialni glamour zachwyca nie tylko wzorem, lecz także jakością. W ARTTOR wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości płótna oraz ekologiczne, bezwonne tusze, które zapewniają głębię koloru. Dzięki temu możesz bez obaw wybrać obraz w ciemnych kolorach ? będzie bardzo wyrazisty.


Obrazy do sypialni glamour i nie tylko!

W ARTTOR przygotowaliśmy też propozycje dekoracji ściennych dla fanów innych stylów urządzania wnętrz. Możesz zdecydować się na obrazy industrialne. Ich motywy doskonale wpisują się w surową aranżację loftu ? możesz powiesić na ścianie sypialni dekorację z abstrakcyjnym, monochromatycznym wzorem. Oferujemy również obrazy boho ? dzięki nim podkreślisz wystrój pomieszczenia, które jest pełne zieleni i naturalnych materiałów. Sprawdź też obrazy minimalistyczne, na przykład z motywem geometrycznym.

pixel