Obraz do łazienki czarno-biały

Czerń i biel to ponadczasowe połączenie kolorystyczne, które doskonale wygląda w różnych aranżacjach – zarówno nowoczesnych, jak i inspirowanych przeszłością. Monochromatyczne dekoracje nie mają nic wspólnego z nudą, czego dowodem są dostępne w ARTTOR czarno-białe obrazy do łazienki. W tym pomieszczeniu również możesz wykorzystać dekoracje ścienne. Nowoczesne, skandynawskie, a może industrialne wnętrze? Niezależnie od tego, jaką aranżację planujesz, znajdziesz pasującą do niej grafikę.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów3154
Wczytane21z21produktów

Czarno-biały obraz do łazienki ? jaki motyw wybrać?

Czarno-białe obrazy do łazienki występują w różnych wariantach. Możesz zdecydować się między innymi na abstrakcyjny wzór, który wkomponujesz w nowoczesną aranżację. Smugi i linie w nietypowej formie przyciągają wzrok i sprawiają, że wnętrze prezentuje się znacznie ciekawiej. Wśród monochromatycznych grafik znajdziesz również takie, które idealnie zaprezentują się w industrialnym wnętrzu. Zwróć uwagę na panoramy dużych miast, motyw mapy, a także grafiki przedstawiające stare przedmioty.


Spośród czarno-białych obrazów do łazienki wybierzesz też takie, które idealnie oddają klimat retro wnętrz. Samochód sprzed kilkudziesięciu lat czy stary aparat fotograficzny podkreślą aranżację nawiązującą do przeszłości. Monochromatyczne dekoracje ścienne znajdą zastosowanie we wnętrzu urządzonym w stylu glamour. Wybieraj spośród tych abstrakcyjnych lub przedstawiających kobiecą postać.


Poznaj zalety obrazów do łazienki czarno-białych

Czarno-białe obrazy do łazienki są dostępne w wielu rozmiarach. Możesz wybrać jeden duży lub trzy mniejsze. Niektóre wyróżniają się ciekawą formą ? składają się z kilku części, które po zawieszeniu obok siebie tworzą jeden wzór. Duża różnorodność rozmiarów ułatwi Ci dopasowanie obrazu do wielkości pomieszczenia.


Nasze czarno-białe grafiki charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Powstają na trwałym płótnie z wykorzystaniem ekologicznego, bezwonnego tuszu. Zapewnia on niezwykle nasycone kolory, dzięki czemu wzór jest wyrazisty. To szczególnie ważne w przypadku czarno-białych obrazów. Czerń zachowa na długo swoją intensywność. To zasługa stosowanego przez nas laminatu, który zabezpiecza kolory przed wyblaknięciem i sprawia, że obraz zyskuje satynowo-błyszczące wykończenie. Dzięki warstwie ochronnej możesz również dotykać bez obaw powierzchni obrazu ? nie zostaną na niej nieestetyczne ślady po palcach. Krawędzie grafiki są zadrukowane, co gwarantuje estetyczny efekt.


Obrazy mają solidne ramy z wytrzymałych listew, które są maszynowo łączone i precyzyjnie wyszlifowane. Grafiki są od razu gotowe do zawieszenia w łazience. Na ramie znajdziesz zawieszkę, a w zestawie otrzymasz komplet montażowy, co ułatwia pracę.


Czarno-białe obrazy do łazienki to nie wszystko! Poznaj nasz asortyment!

Do łazienki przygotowaliśmy dla Ciebie znacznie więcej propozycji. Chcesz wprowadzić do tego pomieszczenia nieco kolorów? Szukaj wśród niebieskich obrazów, które mogą przedstawiać morze czy niebo. Błękitny wzór będzie dobrze wyglądał na tle białej ściany. Oferujemy również dekoracje ścienne w ciepłych odcieniach. Jedną z propozycji są czerwone obrazy. Przedstawiają między innymi drzewa jesienią. W ARTTOR znajdziesz również dekoracje ścienne pasujące do konkretnych stylów. Jeśli urządzasz wnętrze pełne naturalnych materiałów i jasnych kolorów, sprawdź obrazy boho, które doskonale wpisują się w taką estetykę.

pixel