Nowoczesne obrazy obrazy do salonu w ramach

Styl nowoczesny we wnętrzach to proste formy i stonowana kolorystyka. To jednak nie znaczy, że brak w nim miejsca na dodatki. Wręcz przeciwnie! W ARTTOR udowadniamy, że istnieją idealne obrazy do nowoczesnego salonu. Geometryczne, abstrakcyjne, roślinne – te i inne motywy pasują do współczesnych wnętrz. Nowoczesne obrazy do salonu w ramach możesz wykorzystać między innymi nad kanapą. Sprawdź, jakie dekoracje ścienne dla Ciebie przygotowaliśmy i wybieraj spośród produktów w różnych rozmiarach i wzorach!

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Obrazy do salonu nowoczesne w ramie ? jaki motyw wybrać?

Nowoczesny wystrój pomieszczenia podkreślisz przy pomocy obrazu z geometrycznym motywem. Może być zarówno kolorowy, jak i czarno-biały. Sześciokąty utrzymane w różnych odcieniach niebieskiego świetnie zaprezentują się na jasnej ścianie. Możesz zdecydować się też na wzór z motywem liści ? zwłaszcza w zielonej wersji są wyjątkowo modnym motywem. Kolejna propozycja to nowoczesny obraz do salonu w ramie przedstawiający urzekający krajobraz, na przykład leśny lub morski. Taki wariant dekoracji ściennej podkreśli Twoje zamiłowanie do podróży, a aranżacja przeniesie myślami w ulubione miejsce. Ciekawym pomysłem jest też wybranie obrazu z podobizną zwierzęcia, na przykład konia w ruchu lub latających ptaków.


Dowiedz się więcej o zaletach nowoczesnych obrazów w ramie do salonu

Nowoczesne obrazy w ramie do salonu są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz stworzyć ciekawą kompozycję z kilku produktów w różnych rozmiarach lub zdecydować się na jeden większy. To drugie rozwiązanie jest świetne, jeśli szukasz dużej grafiki nad kanapę. Jeśli masz dużą, zupełnie pustą ścianę do dyspozycji, wykorzystaj kilka obrazów, które zawiesisz według własnego pomysłu. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie grafik powiązanych tematycznie.


Zaletą nowoczesnych obrazów do salonu w ramach jest nie tylko ich różnorodność, lecz także wysoka jakość wykonania. To grafiki, które będą zdobić ścianę przez wiele lat. Są wykonane na wysokiej jakości tkaninie. Tusze są bezwonne, ekologiczne oraz trwałe. Cechują się głębokim nasyceniem barw. Dla zabezpieczenia są pokrywane specjalnym laminatem, dzięki czemu wyróżniają się odpornością na szkodliwe działanie promieniowania UV. Co ważne, boki obrazów są zadrukowane, co zapewnia estetyczny efekt. Obrazy wyróżniają się satynowo-błyszczącym wykończeniem.


Nowoczesne obrazy w ramach do salonu i nie tylko!

W ARTTOR znajdziesz też propozycje dekoracji ściennych do innych pomieszczeń. Możesz zdecydować się na obrazy do biura, dzięki którym zadbasz o przyjemne warunki do pracy. W gabinecie sprawdzą się krajobrazy utrzymane w spokojnej kolorystyce, a także motywy roślinne. W naszym asortymencie znajdziesz również obrazy do pokoju dziecięcego. Wśród nich jest mnóstwo propozycji grafik przedstawiających zwierzęta w bajkowej wersji. Sprawdź obrazy do kuchni ? to pomieszczenie też możesz urozmaicić przy pomocy dekoracji ściennych.

pixel