Małe obrazy do przedpokoju

Nawet w wąskim, ciemnym przedpokoju znajdzie się miejsce na ozdoby. Idealnie sprawdzą się dekoracje ścienne, które nie zajmują przestrzeni, a pozwalają urozmaicić aranżację. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie małe obrazy do przedpokoju w wielu wzorach. Nowoczesne, retro, boho – niezależnie od tego, jaki styl planujesz wykorzystać w pomieszczeniu, znajdziesz pasującą do niego dekorację ścienną. Wybieraj spośród kolorowych i czarno-białych małych obrazów do przedpokoju.

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Małe obrazki na ścianę do przedpokoju ? jaki motyw wybrać?

Do niewielkiego przedpokoju dopasujesz czarno-białe dekoracje. Postać, zwierzę czy krajobraz w monochromatycznej wersji prezentują się minimalistycznie ? będą idealnym uzupełnieniem nowoczesnego lub industrialnego wystroju. Chcesz dodać wystrojowi nieco koloru? Zwróć uwagę na małe obrazy do przedpokoju, które przedstawiają rośliny. Zielone liście to modny motyw, który warto wykorzystać w nowoczesnym wnętrzu, a różowe kwiaty podkreślą elegancki charakter aranżacji glamour.


Kolejna propozycja to abstrakcyjne, małe obrazy do przedpokoju. Chaotyczne linie tworzące podobiznę postaci przyciągają uwagę, a barwne smugi potrafią urozmaicić nawet najspokojniejszą aranżację. Abstrakcja pasuje do wnętrz urządzonych w różnych stylach ? nowoczesnym, industrialnym czy klasycznym.


Jeśli do wnętrza dociera niewiele światła, zwróć uwagę na jasne dekoracje ścienne. Dzięki nim nie istnieje ryzyko przytłaczającego efektu. Nadmorska plaża czy geometryczny wzór na białym tle to idealne rozwiązania do wnętrza pozbawionego naturalnego światła.


Małe obrazki do przedpokoju ? poznaj ich zalety

Zaletą małych obrazków na ścianę do przedpokoju jest między innymi duża różnorodność wzorów, jednak to nie wszystko. W ARTTOR dbamy o jakość dekoracji ściennych. Obrazy są drukowane na wysokiej jakości płótnie z wykorzystaniem bezwonnych, ekologicznych tuszy, które dają intensywne kolory. Dzięki temu każdy wzór jest wyrazisty. Nasze obrazy mają błyszcząco-satynowe wykończenie, co jest zasługą specjalistycznego laminatu. Wpływa on pozytywnie na wygląd, a dodatkowo stanowi zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Obrazy zachowają na długo intensywne barwy. Laminat chroni je przed szkodliwym działaniem słońca i wyblaknięciem. Po dotknięciu obrazu nie pozostaje na nim ślad po palcach.


W ARTTOR znajdziesz również dekoracje ścienne do innych pomieszczeń. Możesz zdecydować się na obraz do łazienki. Dzięki dekoracjom na ścianę stworzysz w tym pomieszczeniu idealne warunki do relaksu. Możesz zdecydować się na motyw wodospadu lub geometryczny wzór. Nie brakuje również ciekawych obrazów do pokoju dziecięcego. Przedstawiają między innymi zwierzęta, ale znajdziesz też grafiki z motywem nocy i gwiazd. Oferujemy również obrazy do biura, które pozwolą Ci stworzyć przyjemne warunki do pracy nad kolejnymi projektami.

pixel