Szare obrazy

W czasach bardzo modnego minimalizmu i industrialnych wnętrz wiele osób chętnie decyduje się na szare obrazy. Mają one swój wyjątkowy klimat. Nie przytłaczają kolorem, a jedynie delikatnie podkreślają styl pomieszczenia i jego estetykę. Szare obrazy na ścianę najlepiej sprawdzają się w nowoczesnych wnętrza, w których stroni się od kolorowych, mocnych dodatków. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są różnego rodzaju szare obrazy, które charakteryzują się dobrym wykonaniem, wyrazistymi kolorami i różnorodnością, dzięki czemu każdy może znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów12618
Wczytane21z21produktów

Podkreśl styl swojego pomieszczenia, wybierając szare obrazy, idealnie komponujące się z wystrojem!

Szary kolor należy do tych, które ukrywają w sobie emocje. To barwa dla wszystkich, którzy chcą zaznać spokoju, równowagi i wyciszenia. Szarość nie manifestuje uczuć na zewnątrz. Jest nawet nazywana kolorem skrytych ludzi, dlatego często kojarzy się z elegancją, gustownością i dążeniem do celu. Szare obrazy na ścianę są głównie polecane do wnętrz, które nie potrzebują mieć w sobie wiele ciepła domowego ogniska. Takie obrazy w szarościach świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, w których trzeba się skupić bądź we wnętrzach, w których panuje zaplanowana surowość. Szare obrazy mają na ogół zadanie jedynie dobrze komponować się z resztą wystroju, a nie wybijać się z tłumu czy wpływać na ludzi wokół. Szare obrazy na ścianach są po prostu neutralne, ale to nie oznacza, że nie mogą być piękne. W naszym sklepie dostępne są przeróżne szare obrazy, dzięki czemu każdy znajdzie idealny model dla siebie.

 

Do jakich pomieszczeń sprawdzają się szare obrazy?

Szary obraz na ścianie sprawdzi się dobrze w każdym pomieszczeniu, o ile będzie dopasowany do niego stylem. Odradza się jednak wieszania takich obrazów w pokojach dziecięcych. W takich miejscach lepiej postawić na żywe odcienie, które lepiej pasują do natury malucha. Obrazy w szarościach najlepiej wyglądają w gabinetach, w salonach oraz w łazienkach. W takich miejscach świetnie sprawdza się ich podstawowa zaleta. Szare obrazy przede wszystkim nie rozpraszają uwagi, a brak dekoncentracji pozytywnie wpływa na wiele aspektów życia. To dlatego szare obrazy są tak często spotykane w gabinetach, tym bardziej w przypadku osób na wysokich stanowiskach. Mają one za zadanie estetycznie i elegancko wyglądać, ale nie przykuwać uwagi. Dzięki temu można skupić się na pracy, wykonywanym zadaniu czy na rozmowie.

 

Klasyczne szare obrazy do wielu wnętrz

Mimo tego, że szare obrazy polecane są głównie do minimalistycznych czy nowoczesnych wystrojów, nie brakuje wśród nich klasycznych wzorów. Wiele siwych i szarych obrazów z naszego sklepu internetowego przedstawia martwą naturę, krajobrazy, motoryzację, różnorodne kultury czy też zwierzęta. Wśród nich można znaleźć domowe pupile, leśne zwierzęta bądź te rodem z dżungli czy stepów. Do popularnych wzorów należą właśnie zwierzęta, świetnie sprawdzające się w każdym wnętrzu. W naszym sklepie znaleźć można np. szare konie czy też tygrysy.

 

Dzięki bogatej różnorodności każdy może znaleźć najlepszy szary obraz na ścianę właśnie taki, o jakim się marzy. Takie klasyczne obrazy dobrze wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. Nadają im bardzo delikatnego ciepła, które nie przykuwa uwagi w przeszkadzający sposób, lecz pozytywnie wpływa na otoczenie.

 

Nowoczesne szare obrazy bądź grafiki ze srebrnymi elementami z oferty ARTTOR

Do szarych obrazów wiszących na ścianie zalicza się również te, które mienią się srebrnymi barwami. Są one szczególnie doceniane w eleganckich wnętrzach. Sprawdzają się najlepiej w stylu glamour, w którym istotny jest każdy detal. Patrząc na wnętrze glamour, można uznać, że wszystko jest perfekcyjnie na swoim miejscu, dlatego ważne jest to, aby do tak urządzonego pomieszczenia wybrać idealny obraz. Szary z białymi, srebrnymi czy też złotymi elementami to podstawa, która świetnie podkreśli jakość wnętrza i jego wystrój. Polecane obrazy do wnętrz glamour to np. modele przedstawiające miasta, kształty geometryczne, instrumenty muzyczne, biżuterię czy obrazy czysto minimalistyczne. Można do nich zaliczyć grafiki w duchu celtyckim, skandynawskim czy też wszelkie obrazy przedstawiające małe elementy, np. krople wody na powierzchni liści, opony, oczy czy też obiekty aparatów.

pixel