Stylowe obrazy do salonu

Stylowe obrazy do salonu pozwalają na szybką zmianę aranżacji wnętrza. Ozdobienie ścian może ożywić pokój, nadać mu nieco bardziej luksusowego charakteru lub indywidualizmu. Co ważne, dobrze dobrany obraz może stać się elementem uspójniającym wystrój wnętrza - bez ozdób ściennych często bywa ono pozbawione swojego uroku.

W Arttor głęboko wierzymy w to, że odpowiednie udekorowanie ścian ma dużo większe znaczenie, niż tylko ozdobienie pokoju. Wybierając obraz, który będzie Ci się podobał, a zarazem dopasuje się do wnętrza, możesz stworzyć zupełnie nową jakość w swoim domu. Jeśli masz oryginalną pasję, warto do niej nawiązać w aranżacji, gdyż pomieszczenie będzie wówczas jednocześnie bardziej stylowe i indywidualne.

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Stylowe obrazy do salonu ? tani sposób na odmianę wnętrza

 

Stylowe obrazy salonowe to bardzo prosty sposób na odmianę wnętrza. Jest to szczególnie łatwe, jeśli dotychczas w twoim salonie nie wyróżniał się żaden kolorowy element. Wystarczy wybrać stylowe obrazy salonowe oraz pasujące do nich ramy, poduchy oraz zasłony i gotowe! Wnętrze nabierze całkowicie nowego charakteru bez wielkich nakładów finansowych.

Powieszenie nowego, stylowego obrazu i dobranie do niego kilku pasujących dodatków to trik często wykorzystywany przez specjalistów od home stagingu, czyli ekspertów od przygotowywania lokali na sprzedaż. Potrafią oni osiągnąć zdecydowanie wyższe kwoty sprzedaży, inwestując w obrazy do salonu, stylowego fikusa lub inną odmianę kwiatu doniczkowego oraz kilka bibelotów, takich jak zegary, figurki lub obrusy.

Kluczem do sukcesu w planowaniu takiej odmiany jest zgranie nowych elementów ze stojącymi już w pomieszczeniu meblami. Niekiedy warto zrezygnować z niektórych z nich, na przykład wyrzucając poplamiony przez dzieci dywan i eksponując piękną podłogę.

 

Stylowe obrazy salonowe do różnych rodzajów wnętrz

 

Stylowy salon to przede wszystkim salon spójny, czyli taki, w którym wszystkie elementy, w tym dekoracje ścian, ze sobą współgrają. W naszej ofercie znajdziesz propozycje do różnych rodzajów wnętrz. Możesz powiesić w swoim salonie obrazy klasyczne, stylem nawiązujące do wielkich dzieł, takich jak monumentalne pejzaże lub martwa natura.

Jeśli jednak Twój pokój dzienny to wnętrze nowoczesne, minimalistyczne, to bez trudu dopasujesz do niego abstrakcję - bez wątpienia będzie zachwycała swoją formą.

W Arttor odnajdziesz obrazy z najróżniejszymi motywami, które mogą nawiązywać do Twojej pasji lub miejsca zamieszkania. Jeżeli urządzasz się w stylowym lofcie, to polecam motywy urbanistyczne lub industrialne, charakterem odwołujące się do dawnych fabryk. Mamy także obrazy dla miłośników morza, militariów, tańca lub fantasy. Kochasz podróże? Być może na Twojej ścianie powinna zawisnąć ciekawa mapa lub plan miasta. Grunt, aby całość wnętrza łączyła się w stylową całość i dopełniała się wzajemnie z meblami i innymi dodatkami.

Stylowe obrazy w Arttor

 

Stworzyliśmy nasz sklep z obrazami na płótnie, obrazami na szkle i plakatami, bo głęboko wierzymy, że to, co zdobi ściany naszych domów, ma znaczenie. To nie tylko idealnie dopasowane kolorystycznie motywy, które mają współgrać z meblami, a także z charakterem miejsca i zamieszkujących dom ludzi. Dobrze dopasowane dekoracje mogą ponadto wzruszać, bawić i motywować.

Nie umniejszamy oczywiście ich roli estetycznej, dlatego podzieliliśmy nasz asortyment na wiele kategorii, które umożliwiają odnalezienie w naszej szerokiej ofercie właśnie takich obrazów, jakich potrzebujesz. Możesz przeglądać je ze względu na kolory, motywy oraz miejsca przeznaczenia. Nasze dekoracje ścienne mogą zdobić dosłownie każde pomieszczenie ? od salonu, poprzez sypialnie, pokoje dziecięce, młodzieżowe, gabinety, biura i łazienki. Zapraszamy do naszego świata, w którym nie ma smutnych i pustych ścian, a są wnętrza z osobowością i wyjątkowym charakterem, pełne barw i ciekawych motywów.

pixel