Styl Nowoczesny

..czyli postaw na funkcjonalność


Styl nowoczesny to styl charakteryzujący się prostotą, przejrzystością, przestrzennością i brakiem zbędnych dekoracji. Wnętrze ma nam przede wszystkim służyć, tj. spełniać jak najlepiej wyznaczoną mu funkcję, więc wystrój tworzy stonowaną, przejrzystą całość. Styl nowoczesny ceni światło i otwarte przestrzenie, dlatego dekoracji i dodatków powinno być jak najmniej, a, aby zyskać więcej przestrzeni i doświetlić ją przez wiele okien, często łączy się sąsiadujące ze sobą pomieszczenia. Styl nowoczesny kojarzy się, poza przestrzennością, z minimalizmem i harmonią. Tego rodzaju wnętrza są idealne dla dzisiejszych zapracowanych i tych, którzy cenią prostotę, gdyż, powracając do domu wieczorem po całym dniu aktywności, oczekują przede wszystkim wyciszenia i relaksu. Wnętrza w stylu nowoczesnym są przeznaczone dla osób, które nie przepadają za ozdobami, lubią prostotę form, ale też śledzą trendy, ponieważ indywidualny klimat nowoczesnego domu nadają mu głównie modne detale.


Biuro

Kilka naszych inspiracji

Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji

Porady ekspertów Arttor

Jeżeli szukasz mebli nowoczesnych, wybieraj te o oszczędnej formie, bez zdobień i ornamentów i zestaw je z designerskimi detalami o oryginalnej formie.

Dodatki stosuj z umiarem, np. zawieś na ścianie dwie-trzy czarno-białe fotografie, a na kanapie ułóż poduszki wykonane z gładkiej tkaniny bez wzorów.

Wykorzystaj oświetlenie jako sposób wykreowania przestrzeni i nadania jej wymiaru dekoracyjnego

Przejdź do sklepu z produktami dla stylu nowoczesnego!

Polecamy dla Ciebie

pixel