Styl Nietypowy

..czyli bądź niebanalny


Jak już sama nazwa stylu wskazuje, nie mieści się on w żadnym nurcie, trendzie, wzorcu, wnętrze podporzadkowane ma być jedynie potrzebom i indywidualności gospodarza. Tutaj może nastąpić spotkanie różnych stylów, np. połączenie vintage i stylu nowoczesnego. To z pewnością wymaga wyobraźni, konsekwencji i dopasowania do siebie poszczególnych elementów. Ważna jest bez wątpienia dbałość o detale i spójność koncepcji. Często w stylu nietypowym pojawiają się stare meble, które niejednokrotnie są pamiątką po rodzicach, dziadkach, a nawet pradziadkach. Największą sztuką jest zestawienie ich w taki sposób, aby stworzyć ciekawe i niebanalne wnętrze. Mocne barwy nadają mu odpowiedni charakter i podkreślają oryginalność aranżacji. Wnętrza są funkcjonalne i spójne stylistycznie, ale przede wszystkim oddają bogatą osobowość mieszkańców.


Biuro

Kilka naszych inspiracji

Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji

Porady ekspertów Arttor

W kwestii dekoracji ogranicz się do sztuki. Powieś np. na ścianach kilka inspirujących obrazów.

W oknach zamontuj jedynie lekkie rolety. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na optymalne doświetlenie wnętrza światłem naturalnym i sprawia, że wnętrze zyskuje na przestronności.

Wyposaż wnętrze w kilka ulubionych mebli. Będzie to stanowiło prawdziwe perełki aranżacyjne, wokół których stworzysz niebanalną całość.

Przejdź do sklepu z produktami dla stylu nietypowego!

Polecamy dla Ciebie

pixel