Styl Glamour

..czyli poczuj smak przepychu


Iluzoryczny i nastrojowy, kuszący bogactwem, lśniącymi przedmiotami i miękkimi tkaninami. Taki jest właśnie styl glamour, nieodmiennie uwodzący swoim czarem. Styl glamour stanowi sumę pojęć takich jak: blask, przepych, czar i elegancja. Zazwyczaj kojarzy się z szykownymi gwiazdami Hollywood lat 30-tych, 40-tych czy 50-tych. Pełen bogatych dekoracji, mieniących się materiałów i luksusowych dodatków pasował do rozbuchanego stylu życia gwiazd Złotej Ery Hollywood. Glamour, to przepych, zbytek, blask i luksus. Najwyższej jakości materiały , oryginalne detale i lustra w dekoracyjnych ramach dają wrażenie ponadczasowej elegancji.


Biuro

Kilka naszych inspiracji

Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji
Kilka naszych inspiracji

Porady ekspertów Arttor

Ożyw wnętrze, połącz wytworną klasykę z lekką nowoczesnością, zachowując współczesny, a nie historyczny charakter. Warto przedłożyć formę nad funkcję oraz dekorację nad prostotę.

Ponieważ glamour, to przywiązanie do szczegółów, dążenie do ideału, w którym nie może zabraknąć sreber, dekoracyjnych lamp, kryształowych detali czy luksusowych tkanin, takich jak atłas, satyna, żakard i welur, czyli mieniących się i odbijających światło, wybieraj takie właśnie elementy wyposażenia wnętrza. Jako element dekoracyjny doskonale sprawdzą się też lustra, najlepiej wybieraj te w pozłacanych, dekoracyjnych ramach.

By osiągnąć styl glamour, zastosuj elementy przepychu, elegancji oraz najwyższej jakości wykonania, idącej w parze z dbałością o szczegóły. Połącz przedmioty o bardziej wybujałych kształtach z prostymi, nowoczesnymi meblami, np. minimalistyczny okrągły stolik z barokowym fotelem, obitym mięsistym pluszem.

Przejdź do sklepu z produktami dla stylu glamour!

Polecamy dla Ciebie

pixel