Płatności

Płatność kartami płatniczymi

Płatność kartą płatniczą jest dostępna bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego po złożeniu zamówienia. Realizowana za pomocą bezpiecznego połączenia SSL, które uniemożliwia podgląd wpisanych danych przez osoby niepowołane. Operatorem transakcji kartowych jest Payu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, Polska.

Płatności on-line

PayU to system płatności on-line, który umożliwia natychmiastowe wysyłanie płatności za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej oraz innych źródeł. System ten zapewnia najwyższy standard zabezpieczeń - każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Płatności kartą płatniczą dostępne bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego są realizowane przez Payu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, Polska.

Przelewy 24 to bezpieczny system płatności online z największym wyborem kanałów – w tym 327 automatycznie obsługiwanych banków – 324 Pay-By-Link (PBL) i 3 e-przelewy. Natychmiastowy dostęp do środków i realizacja wypłat. Zwroty online. MasterPass, BLIK (Polski Standard Płatności), obsługa kart płatniczych/ kredytowych w 100 walutach. Wielowalutowe portfele (PayPal, Skrill), paysafecard.

PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności on-line za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej lub innych źródeł. Jedno kliknięcie umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wypisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania zakupów.

Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.

Odbiorca
Arttor Waldemar Błahyj i Leszek Błahyj S.C.

Gostkowo 19

87-148 Łysomice

Nr rachunku bankowego: PL 38 1140 2004 0000 3102 7647 8245

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.

Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni zamówienie zostanie anulowane.

Płatność przy odbiorze

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki.

Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki.

Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności.

W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.

pixel