Plakaty do warsztatu

Warsztat samochodowy to przede wszystkim przestrzeń, która powinna być funkcjonalna i ułatwiać Ci pracę. Nie znaczy to jednak, że nie może być estetycznie urządzony. W warsztacie nie ma zbyt wiele miejsca na elementy dekoracyjne, jednak na plakat z pewnością znajdziesz przestrzeń! W ARTTOR dostępnych jest wiele wariantów plakatów do warsztatu. Sprawdź dostępne wzory i wybierz dekorację ścienną, dzięki której urozmaicisz aranżację miejsca pracy.

Format
Wyczyść
Liczba produktów162

Plakat do warsztatu samochodowego - jaki wzór wybrać?

 

Trudno o lepszy wzór do warsztatu niż samochód. W ARTTOR nie brakuje plakatów z motywem motoryzacyjnym! Możesz zdecydować się między innymi na czarno-biały wariant dekoracji ściennej, na przykład przedstawiający retro pojazd. Nie brakuje również plakatów do warsztatu z motywem nowoczesnych samochodów. W ARTTOR znajdziesz grafiki przedstawiające pojazdy zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Motyw motoryzacyjny to tylko jeden z tych, które możesz wykorzystać do ozdobienia warsztatu. Świetnie sprawdzą się również grafiki przedstawiające krajobraz miejski, szczególnie kręte drogi lub ogromne mosty.

Zawsze dobrym rozwiązaniem są też geometryczne i abstrakcyjne wzory utrzymane w stonowanej kolorystyce. Zwróć uwagę na plakaty 3D i te, które przedstawiają mapy, na przykład w kolorze sepii.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas szukania plakatów do warsztatu?

 

Plakaty do warsztatu samochodowego powinny mieć odpowiedni rozmiar. W innym przypadku nie będą wyrazistym akcentem aranżacji. Wybieraj spośród większych wariantów, na przykład 70x100 cm. Pamiętaj też, że możesz zestawić ze sobą kilka mniejszych plakatów, z których stworzysz niepowtarzalną kompozycję.

W ARTTOR masz do wyboru różne wersje kolorystyczne ramek. Odcień elementu powinien pasować do wybranego wzoru. Jeśli stawiasz na czarno-białą grafikę, zwróć uwagę na czarną ramkę. Do plakatu przedstawiającego stare pojazdy pasuje ramka w kolorze jasnego dębu. Do wyboru masz też białą.

 

Dowiedz się więcej o plakatach do warsztatu z ARTTOR

 

W ARTTOR dbamy o różnorodność wzorów i wariantów kolorystycznych, a jednocześnie pamiętamy o jakości dekoracji ściennych. W warsztacie będą one szczególnie narażone na zniszczenia oraz zabrudzenia. Wybierz więc wysokiej jakości plakat z ARTTOR, który jest zabezpieczony szybką z plexiglass, dlatego w razie potrzeby łatwo go wyczyścisz. Ramki natomiast są wykonane z solidnej płyty MDF, ciętej przy pomocy maszyny stolarskiej, co zapewnia precyzję.

Nasze plakaty drukujemy na wysokiej jakości, odpornym na starzenie się papierze, który cechuje się matowym wykończeniem. Dzięki temu nie dostrzeżesz na nim odblasków. Stosujemy ekologiczne, bezwonne tusze, które gwarantują intensywne kolory. Dzięki temu każdy wzór jest wyjątkowo wyrazisty i taki pozostanie na długo. Barwy wyróżniają się bowiem odpornością na wyblaknięcie. Dzięki temu będziesz cieszyć się estetycznym wyglądem dekoracji ściennej przez długi czas. Produkt możesz od razu po otrzymaniu przymocować do ściany - z tyłu znajdują się przeznaczone do tego zawieszki.

 

Plakaty do warsztatu samochodowego i nie tylko

 

W ARTTOR znajdziesz zarówno dekoracje ścienne do miejsca pracy, jak i domu. Oferujemy między innymi plakaty do biura, dzięki którym odświeżysz aranżację pomieszczenia. Sprawisz, że miejsce pracy będzie po prostu ładniejsze. Możesz zastosować motyw związany ze swoimi obowiązkami zawodowymi lub z hobby.

Oferujemy również plakaty do przedpokoju. To pomieszczenie, które często jest niewielkie i wąskie. Z tego powodu trudno dobrać odpowiednie dekoracje. Dzięki plakatom nie zajmiesz wiele miejsca w pomieszczeniu, a jednocześnie sprawisz, że wystrój stanie się znacznie ciekawszy.

Sprawdź również plakaty do pokoju dziecka. Są to dekoracje ścienne z różnymi motywami, na przykład zwierzętami czy kosmosem. Wśród propozycji znajdziesz idealny plakat zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Oferujemy też dekoracje ścienne do sypialni nastolatka.

pixel