Plakaty do łazienki retro

Retro styl jest inspirowany przeszłością. We wnętrzach królują przedmioty wyszukane na pchlim targu, a niektóre meble to te znalezione na strychu, którym udało się podarować drugie życie. Aranżację nawiązującą do przeszłości podkreślisz przy pomocy odpowiednich dekoracji. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie plakaty do łazienki retro, dzięki którym dopełnisz wystrój wnętrza inspirowanego dawnymi czasami. Poznaj dostępne wzory!

Format
Wyczyść
Liczba produktów4390

Plakat do łazienki retro - jaki wybrać?

 

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym często trudno znaleźć miejsce na ozdoby. Nie musisz z nich jednak zupełnie rezygnować. Sprawdzą się tam dekoracje ścienne, które nie zajmują przestrzeni, a potrafią urozmaicić wystrój. Idealne plakaty do łazienki retro to między innymi te utrzymane w czarno-białym kolorze. Mogą przedstawiać Twoje ulubione miasto, wnętrze starego pojazdu lub używany dawniej aparat fotograficzny.

W roli plakatów do łazienki retro sprawdzą się również te utrzymane w kolorze sepii, na przykład przedstawiające wąską uliczkę z kafejkami. Warte uwagi wzory do wnętrza inspirowanego przeszłością są też związane z podróżami. Mapa czy kompas ciekawie zaprezentują się na ścianie w łazience.

 

Plakaty do łazienki retro - na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze?

 

Kiedy znajdziesz już idealny wzór plakatu retro do łazienki, zwróć uwagę na kolor ramki. We wnętrzu nawiązującym do przeszłości doskonale sprawdzi się czarna, szczególnie jeśli planujesz wybrać monochromatyczny wzór. W ARTTOR możesz też zdecydować się na ramkę białą lub w odcieniu jasnego dębu.

Zastanów się również nad rozmiarem dekoracji ściennej. Zawsze wartym uwagi pomysłem jest jeden większy plakat. Dobrze zaprezentuje się też połączenie trzech w takim samym rozmiarze, o podobnej tematyce, ale różniących się wzorem.

Plakaty retro do łazienki są różnorodne, a dodatkowo cechują się wysoką jakością wykonania. W ARTTOR wykorzystujemy papier, który wyróżnia się odpornością na starzenie się, natomiast tusze są bezwonne, ekologiczne i zapewniają głębokie nasycenie barw. Warto wiedzieć, że każda ramka ma szybkę akrylową. Jest ona odporna na stłuczenie, a na czas transportu plakatu zostaje zabezpieczona folią chroniącą przed zarysowaniami. Tylna część dekoracji ściennej to płyta HDF, która wraz z ramą utrzymuje plakat.

 

Plakaty do łazienki retro i nie tylko - oferta ARTTOR


W ARTTOR znajdziesz również dekoracje ścienne do pomieszczeń urządzonych w innym stylu. Możesz zdecydować się między innymi na plakat industrialny. W loftowym wnętrzu dobrze zaprezentują się czarno-białe grafiki, a także te przedstawiające miejski krajobraz lub przedmioty, które wyszły już z użytku. Oferujemy też plakaty minimalistyczne, idealne do wnętrza nowoczesnego. Dla fanów eleganckich aranżacji przygotowaliśmy grafiki glamour, które doskonale zaprezentują się we wnętrzu, gdzie królują błyszczące dodatki oraz klasyczne elementy wyposażenia.

pixel